بایدها و نبایدهای هیدروکینون | نکات تخصصی

آیا چت های گروهی درباره بهترین درمان های پوست سر را شروع می کنید؟ Google AHA در مقابل لایه بردارهای BHA تا ساعات آخر؟ شما مردم ما هستید و ما می دانیم که شما عاشق خواهید شد علم زیبایی، مجموعه ای در Allure.com که عمیقا به چگونگی و چرایی پشت محصولات مورد علاقه شما می پردازد. برای بی حوصلگی حتی بیشتر ، بررسی کنید پادکست علم زیبایی، تهیه شده توسط ویراستاران ما.

هیدروکینون لبرون جیمز مراقبت از پوست است. روشن کننده پوست به همان اندازه که بحث برانگیز است نیز موثر است. هنگامی که هیدروکینون به درستی در رژیم رنگ پوست شما قرار گیرد ، تولید ملانین را با مهار تیروزیناز ، آنزیمی که برای تولید ملانین مورد نیاز است ، کاهش می دهد تا ظاهر رنگ آمیزی hyperpigmentation را کاهش دهد. به همین دلیل ، بسیاری از افراد آن را ماده ای سفید کننده پوست می دانند. به گفته روبرتا دل كمپو ، متخصص پوست ، دارای مجوز در هیئت مدیره میامی ، در عوض باید “مخلوط كننده رنگ” در نظر گرفته شود.

مامینا تورگانو ، متخصص پوست ، دارای گواهی هیئت مدیره ، مستقر در لوئیزیانا ، می گوید: جذابیت) اگر با دقت دنبال نمی کنید مقدار و نبایدهای هیدروکینون، اگر چه.

بعلاوه ، این ماده از سال 2001 در اروپا ممنوع شده است ، زیرا مطالعاتی نشان داده است که سرطان زایی در جوندگان هنگام استفاده خوراکی هیدروکینون وجود دارد. سازمان غذا و داروی آمریكا (FDA) این مورد را در نظر گرفت و همچنان هیدروكینون را برای استفاده موضعی بی خطر دانست زیرا شواهد واضح و واضح در مورد خطر بیشتر از فواید موجود وجود ندارد متخصصان پوست هنوز هم مایل به تجویز آن به بیماران خود هستند.

نیازی به گفتن نیست ، ما مجبور شدیم از متخصصان پوست با مجوز هیئت مدیره بخواهیم دقیقاً همان کاری را که شما باید با داروی ملاسما انجام دهید ، انجام دهد تا بخشی سالم و مفید از برنامه های مراقبت از پوست شما باشد.

انجام دادن ابتدا با متخصص پوست خود مشورت کنید

قبل از استفاده از هیدروکینون در ترکیبات خود ، از متخصص پوست خود بپرسید که آیا واقعا مناسب پوست و رنگ پوست است. Turegano اگرچه برای انواع پوست مناسب است ، اما توصیه می کند این ماده تشکیل دهنده را به کسانی که مبتلا هستند توصیه کند خشک و پوست حساس به دلیل تحریکی که می تواند ایجاد کند. او همچنین از کسانی که احتیاط دارند احتیاط می کند رنگ پوست عمیق تر ترکیب هیدروکینون در برنامه های مراقبت از پوست زیرا خطر اوکرونوز برونزا بیشتر از افراد با رنگ پوست است. هیدرولیک در این موارد از میز خارج نیست ، اما احتیاط و نظارت دقیق لازم است.

نکن برای مدت طولانی از هیدروکینون استفاده کنید

کلید اصلی هیدروکینون است استفاده کوتاه مدت. می توانید آن را دو بار در روز و حداقل شش هفته (و نه بیش از شش ماه) شل کنید. پس از یک تا سه ماه ، باید شروع به کم رنگ شدن هایپرپیگمنتیشن خود کنید. در سه ماهگی ، باید آن را کنار بگذارید. Aegean Chan ، متخصص پوست با تاییدیه هیئت مدیره مستقر در سانتا باربارا ، کالیفرنیا ، می گوید: “هنگامی که به نتایج دلخواه خود رسیدید ، استفاده از هیدروکینون را روزانه متوقف کنید و فقط در صورت ظهور بیش از حد رنگ آمیزی از آن استفاده کنید.”

انجام دادن روزانه ضد آفتاب بزنید (و دوباره آن را استفاده کنید)

اگرچه محافظت در برابر آفتاب بدون توجه به آنچه روی صورت خود قرار می دهید امری اجتناب ناپذیر است ، اما ضرورتی برای استرس دارد. چان می گوید ، لایه گذاری روی ضد آفتاب کافی و محافظت مجدانه از پوست در برابر اشعه ماورا بنفش ، بهترین نتیجه را با هیدروکینون می دهد.

نکن هیدروکینون را با این مواد مخلوط کنید

تورگانو و چان هر دو توافق دارند كه هیدروكینون با بازی خوبی نیست پراکسید بنزوئیل، پراکسید هیدروژن یا سایر محصولات پراکسید. جفت شدن آنها نه تنها باعث تحریک و خشکی می شود ، بلکه می تواند موقتاً پوست شما را لکه دار کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>