باندهای پرده ای: چگونه به آنها سبک دهیم و چگونه آنها را رشد دهیم

مطابق گفته مت نیومن ، آرایشگر شهر نیویورک ، مانند گاوچران ، فرهای طبیعی نیز به یک شستشوی تازه و کمی ظرافت نیز احتیاج دارند. وی توصیه می کند: “برای موهای پرده ای موج دار طبیعی ، از توانایی کامل الگو و قرار دادن هر یک از شاخه های شاخه های خود در حالت خیس بودن موها استفاده کنید.”

برای محکم کردن فرهایی که می گیرید ، موهای مرطوب را با کرم و ژل موی فر پرورده کنید. جذابیت سردبیران عاشق Curls So So Def Vitamin C Curl Defensive Jelly و Taliah Waajid سبک های محافظتی فعال کننده بامبو ، بیوتین و ریحان هستند که هر دو برنده بهترین های زیبایی هستند.

Curls So So Def Vitamin C Curl Definely Jelly در زمینه سفید

Curls So So Def Vitamin C Curl Definely Jelly

سبک های محافظ تالیا واجید بامبو ، بیوتین و فعال کننده حلقه ریحان

سپس ، می توانید با استفاده از انگشتان خود ، هر بخش را دقیقاً همانطور که می خواهید مجسمه سازی کنید. “شما می توانید ریشه را برای حجم بلند کنید ، می توانید سیم پیچ انگشتی را بکشید تا الگوی فر را بلندتر کنید ، یا می توانید برای بهبود تعریف ، کرانچ کنید.” نیومن با جزئیات توضیح می دهد که برای ایجاد فر در بین شستشوها ، دوباره موها یا اسپریت را برای شستشوی فرها مرطوب می کنید تا دوباره شروع شود.

مراحل رشد ناجور کاملاً قابل پیشگیری است

در برهه ای – شاید فردا ، شاید سال ها بعد – شما اراده تصمیم بگیرید موهای پرده ای خود را بزرگ کنید ، و این می تواند با یک مرحله ناجور همراه باشد که به نوعی بسیار کوتاه و در عین حال طولانی است. همانطور که نیومن توضیح می دهد ، می توان با این مسئله به راحتی کنار آمد. “بهترین و ساده ترین نکته ، جمع کردن است [your grown-out bangs] پشت گوشهای خود را خیس کرده و با کوتاهترین لایه ترکیب می شوند. “اگر موهای شما بافت است ، همان کار را انجام دهید اما درست بعد از حالت دادن به قسمت ، در حالی که موها هنوز کمی ملایم هستند.”

گتی ایماژ

وقتی طولانی تر شدند ، می توانید مانند بقیه موهایتان حالت دهید. نیومان توصیه می کند “از یک گیره بدون چین و چروک استفاده کنید تا کوتاه ترین لبه های موی چسب را روی لایه بلندتر نگه دارید تا بخشها خنک شوند.”

در حالی که سبک بندی پرده ها کمی وقت و تلاش می برد ، اگر آنها را به مدت کافی نگه دارید ، همه به یک بازتاب آسان تبدیل می شوند. آن را از این آرایشگران – و اکثر آنها بگیرید جذابیت کارکنان ، که از تجربه دست اول می دانند.


نگاهی تازه به زیبایی:


پشت صحنه با کندال جنر:

Donna را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>