بال زدن آماده عکس با مژه های فرش قرمز Issada

نخ های قلم مو الیاف بنیادی سلولزی کوچک سلول است که به ریمل مرطوب می چسبد و به شما امکان می دهد تا مژه های اضافی ایجاد کنید

دلیلی وجود دارد که ایسادا این عصای جادویی را Red Carpet Lashes می نامد. این به این دلیل است که مژه های درخشان و درخشانی به شما می دهد و به شما امکان می دهد تا برای پر زرق و برق ترین رویداد ، بدون استفاده از مژه های کاذب یا چسب نامرتب که می تواند به مژه های طبیعی شما آسیب برساند ، قدرت ستاره خود را افزایش دهید.

این محصول هوشمند ، مژه های الیافی با قلم مو را ارائه می دهد که نرم ، طبیعی و استفاده از لنزهای تماسی ایمن هستند. این رشته های انقلابی که در یک آزمایشگاه پزشکی ساخته شده اند ، الیاف بنیادی سلولزی کوچک سلول هستند که به ریمل مرطوب می چسبند و به شما امکان می دهند تا مژه های اضافی ایجاد کنید.

درخواست آسان است. کافیست یک ریمل سبک Issada Protein Mascara به مژه های تمیز و خشک اضافه کنید و در حالی که ریمل مایع هنوز مرطوب است ، الیاف Red Carpet Lashes را به مژه های خود بزنید – از بیرون شروع کنید و به سمت داخل حرکت کنید.

30 ثانیه صبر کنید و سپس مژه ها و الیاف خود را با ریمل و مژه و مژه های زیبا و بلند ضخیم به رنگ دلخواه خود بپوشانید. برای ایجاد ظاهری که می خواهید ادامه دهید.

Issada Red Carpet Lashes فاقد پارابن ، وگان و فاقد گلوتن است. RRP 45 دلار از مراکز انتخابی ، مراکز آبگرم و کلینیک ها ، فروشگاه های مفهومی Issada و Issada.com موجود است.

برای تبدیل شدن به سهامدار با شماره تلفن 07 3904 2288 تماس بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>