بالا بردن بازی ابرو با کاربردهای دقیق

میکرو برس های فیبر فوق العاده باریک HCP کاربرد دقیق را تضمین می کنند. بدون دردسر گرفتن و پوشاندن هر موی ابرو برای داشتن یک بافت کامل ، 3 بعدی

ابروهای کرکی را شکل داده و اصلاح کنید ، قوسهای کمی با بافت طبیعی را تقویت کنید یا با طیف وسیعی از برس های سیم پیچ خورده فوق العاده باریک و ظریف HCP ، ظاهر “شبنم” مورد نظر را ایجاد کنید.

ریمل فوق العاده باریک 10 میلیمتری (6F3)

یک بسته ریمل فوق العاده باریک با درپوش کشیده برای کمک به زرنگی و سهولت استفاده. وقتی این بسته با میکرو برس الیافی ترکیب می شود ، یک انتخاب همه کاره برای انواع فرمول ها از جمله سرم های مغذی برای مژه ها و ابروها ، ریمل مژه و ابرو ، پرایمر ، مراقبت از ریشه و مژه ها ، پوشش بالا یا محصول رنگی است.

میکرو برس Super Slim Brush (XP08519-51)

یک برس کوتاه و باریک برای شانه زدن دقیق ابروهای بیش از حد کنده یا تکه تکه ، کوچکترین موهای کودک را برای حجم بیشتر و بافت سه بعدی که تقلید از موهای ابرو طبیعی است ، می گیرد.

میکرو برس تک مخروطی (XP08516-51)

یک میکرو برس باریک و مخروطی ایده آل برای استفاده از فرمول های ضخیم تر برای ابروهای رام و پر پر ؛ به طور طبیعی چاپلوس ساختار صورت با ابروهای بلند شده.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ابرو ما تماس بگیرید: [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>