باشگاه عطر تجربی با افتتاح “بوتیک آزمایشگاهی” از Seven Dials روی آجر و ملات شرط می بندد

امانوئل موگلین که خود را در Selfridges ، لندن مستقر کرده است ، در فروشگاه از اولین پرچمدار خود استقبال می کند.

نام تجاری عطر انگلیس Experimental Perfume Club (EPC) برای افتتاح اولین بوتیک مستقل خود در پایتخت انگلیس از امتیازات خرده فروشی منشعب شده است.

امانوئل موگلین که خود را در Selfridges مستقر کرده و با هاروی نیکولز معامله مشارکت دارد ، اکنون در فضای بوتیک آزمایشگاهی 500sqft در منطقه Seven Dial لندن از مشتریان استقبال می کند.

در داخل ، فضای داخلی زیبایی زیبایی EPC است ، همانطور که در امتیاز Selfridges آن دیده می شود ، خط رایحه نام تجاری این برند را ارائه می دهد و به عنوان فضایی برای مشتریان برای کشف عطر جدید عمل می کند.

یک نقطه فروش افتخارآمیز برای این برند در ایستگاه های فروشگاهی آن خدمات قابل شارژ مجدد آن است که در فضای جدید بازسازی شده است.

به عنوان بخشی از آکادمی EPC ، خریداران می توانند در کارگاه ها و دوره های عطر سازی فروشگاهی یا مجازی با هدف علاقه مندان به عطر شرکت کنند.

برای داشتن نهایت تجربه شخصی ، مشتریان همچنین می توانند برای مشاوره یک به یک با عطاری ها در Alcove Perfumer’s فروشگاه اقدام کنند.

موگلین گفت: “اخلاق ما در EPC این است که هنر عطر سازی را به عموم مردم برسانیم ، بنابراین داشتن یک محیط فیزیکی دعوت کننده در یک قسمت مرکزی لندن بسیار مهم است.”

“خانه و پرچمدار جدید ما در Seve Dial به ما این امکان را می دهد تا در بین جامعه مارک های همفکر و گره خورده ، فعالیت های آموزشی و هدایت شده خود را رشد و گسترش دهیم.

“ما از قرار گرفتن در معرض مخاطبان جدید از خیابان Monmouth Street بسیار هیجان زده هستیم و برای برقراری ارتباط با تعداد بیشتری از دوستداران عطر در این فضا بسیار هیجان زده هستیم.”

EPC به انبوهی از مارک های زیبایی که در مرکز خرید مرکزی لندن ارائه می شوند ، می پیوندد.

قبل از همه گیری ، تعداد زیادی از مارک های جدید در حال باز کردن مقاصد خرید در منطقه مورد علاقه قرن 18 بودند.

از جمله مارک مراقبت از پوست Aesop و مارک جامع پاریسی Aime بود که در اکتبر 2019 درهای خود را به روی مشتریان گشودند.

Deciem مورد علاقه مراقبت از پوست مقرون به صرفه همچنین فروشگاهی را در محل لندن و همچنین خانه عطر انگلیسی Miller Harris تاسیس کرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>