بازگشت Feelunique به رکوردشکنی پس از 5 میلیون باخت در سال 2020

فروش آنلاین خرده فروش زیبایی برای سال مالی با 26 درصد افزایش در مقایسه با سال 2020 به اوج خود رسید

Feelunique ، پیام الکترونیکی زیبایی با بازی خالص که توسط آرون چترلی تاسیس شده است ، به دنبال ثبت 12 ماه رکوردشکنی در سال مالی منتهی به 29 مارس 2021 ، پس از 5 میلیون پوند ضرر در سال 2020 ، بازگشت چشمگیری داشته است.

FY21 بیش از یک چهارم افزایش فروش داشت و به 103 میلیون پوند رسید و در مقایسه با FY20 ، 42٪ افزایش در مصرف کنندگان فعال به 1.3 میلیون افزایش یافت.

Feelunique گفت که به دلیل طرح پاداش و خدمات نمونه برداری Beauty Kit ، که در آن توسط مشتریان می توانند پنج محصول مینیاتور را برای ساخت کیف سفارش سفارشی خود انتخاب کنند ، مورد توجه جدید مشتریان قرار گرفته است.

رشد کانال بازار سایت تجارت الکترونیکی از دیگر نکات قابل توجه خرده فروش فقط در اینترنت بود.

با ارائه بیش از 800 مارک و 12000 محصول ، فروش از طریق پلتفرم امتیاز تقریباً 700٪ افزایش یافت و 2٪ از فروش کل دوره 12 ماهه را نشان داد.

EBITDA 7.5 میلیون پوند افزایش یافت و به یک رکورد 2.5 میلیون پوندی برای فروشنده رسید ، که این میزان ضرر 5 میلیون پوندی گروه را در سال مالی 2020 مساوی کرد.

سارا مایلز ، مدیر عامل شرکت Feelunique گفت: “ما واقعاً خوشحالیم که در طول سال مالی 2021 به عملکرد رکوردی دست یافته ایم که رشد آن در کانال خرده فروشی ما و پیشرفت چشمگیر در پیشنهاد بازار به سرعت در حال گسترش است.”

“این عملکرد نقاط قوت اصلی ما را نشان می دهد ، یعنی پیشنهاد مشتری ما با گسترش روابط تجاری ما و بهبود پیشرفت در تجربه کاربر.

“این ابتکارات با سرمایه گذاری های مداوم در بستر اختصاصی ما برای تقویت پایه های رشد پایدار Feelunqiue پشتیبانی شد.”

وی ادامه داد: “ما از موقعیت خوبی برخوردار هستیم تا بتوانیم از رشد ساختاری نفوذ تجارت الکترونیکی در بازار زیبایی بیشتر استفاده کنیم و اهداف بلند مدت خود را در انگلیس و بین المللی محقق کنیم.”

اطلاعات بیشتر در مورد مایلز و استراتژی او برای تبدیل شدن به خرده فروش آنلاین برتر حق بیمه اروپا را در مصاحبه اختصاصی خود با تجارت لوازم آرایشی از طریق لینک زیر


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>