بازگشت به خرده فروشی باعث افزایش فروش آرایشی معتبر می شود

از زمان کاهش محدودیت های قفل در 12 آوریل ، دسته های زیبایی رشد سه رقمی داشته اند

از زمان بازگشت خریداران به خرده فروشی ، بازار زیبایی معتبر انگلیس رشد چشمگیری داشته است.

داده های گروه NPD از افزایش 229 درصدی فروش لوازم آرایش لوکس در دو هفته اول زمانی که مشتریان اجازه داشتند در 12 آوریل به خرده فروشان و غذاخوری های فضای باز بازگردند ، خبر داد.

از 11 تا 24 آوریل ، فروش مرطوب کننده های رنگی 267٪ افزایش یافت ، در حالی که پایه ها 253٪ افزایش داشتند و فروش برنز بیش از 170٪ افزایش یافت.

با این حال ماسک های صورت – که زمانی به عنوان مانعی در گروه مراقبت از لب شناخته می شدند – روند بهبودی مراقبت از لب را کاهش نمی دهند ، زیرا پس از کاهش قفل کالا ، فروش دوباره صورت می گیرد.

بخش لب به طور کلی 190٪ در طول مدت دو هفته افزایش یافته است ، با آسترهای لب بیشترین افزایش 434٪ ، پیش از فروش براق کننده لب با 185٪ ، در مقایسه با مدت مشابه در سال 2020.

در عین حال آرایش چشم هنوز هم یکی از عناصر مهم آرایش باقی مانده در حالی که ماسک های صورت هنوز هم جز st اصلی کمد لباس های خریداران هستند ، که در فروش این دسته کاملا مشهود است.

محبوبیت ریمل در مقایسه با سال 2020 287٪ افزایش یافت ، در حالی که فروش خط چشم و مژه به ترتیب 283٪ و 307٪ افزایش یافت.

تحقیقات شرکت فناوری خرده فروشی NearSt همچنین نشان داد که مارک های زیبایی از بازگشت بریتانیا به دفتر سود می برند.

به گفته این گروه ، جستجوهای آنلاین برای رژ لب ، به ویژه با رنگ قرمز پررنگ ، بین 1 تا 15 مارس 30 درصد افزایش یافت ، در حالی که تقاضای پایه برای موتورهای جستجو 22 درصد بود.

اما فیشویک ، مدیر حساب در NPD UK Beauty گفت: “سال 2020 برای بخش آرایش معتبر سال بسیار چالش برانگیزی بود.

“ما بسیار خرسند هستیم که می بینیم مصرف کنندگان عشق خود را به آرایش از دست نداده اند و این نشان داده شده است که مشتاقانه آنها هنگام بازگشت به فروشگاه های فیزیکی و شروع به بیرون رفتن برای معاشرت در انگلستان ، آرایش بیشتری دارند. ، اسکاتلند و ولز به زودی دنبال می کنند.

“ما انتظار داریم که با کاهش بیشتر محدودیت ها در هفته ها و ماه های آینده ، این روند ادامه یابد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>