بارالان DEA ، محلول بسته بندی بدون هوا در شیشه را معرفی می کند

با ازدواج با کیفیت از طریق قابلیت و پایداری ، سری جدید DEA اولین سیستم بدون هوا است که محصول در تماس مستقیم با شیشه است

{PIC ID = “1” width = “” height = “” class = “” title = “” description = “”}

بارالان ، یک بازیگر تلفیقی در بسته بندی اولیه لوازم آرایشی و زیبایی ، DEA – مخفف Developing the Evolution of Airless – سری جدیدی از محصولات متشکل از ظروف شیشه ای بدون هوا را برای چندین کاربرد طراحی کرده است.

برخلاف سایر سیستم های بدون هوا ، DEA فاقد هرگونه ظرف پلاستیکی داخلی است ، و این اولین سیستم بدون هوا است که در آن محصول پر شده مستقیماً با ظرف شیشه ای خود در تماس است.

به عنوان یک راه حل پایدارتر ، سری DEA فلسفه جدیدی از بسته بندی اولیه در شیشه را نشان می دهد ، با استفاده از اجزای کمتری و میزان مواد کلی را به طور قابل توجهی کاهش می دهد ، در نتیجه یک بسته بندی سبک تر و کاربردی تر ایجاد می شود که هنوز هم تأثیر خود را به مارک های دارای سطح جدیدی از تجربه ی کاربر.

علاوه بر این ، طبیعت بدون هوا به حفظ بهتر یکپارچگی مواد تشکیل دهنده محصول کمک می کند ، برای کاربردهای مختلف مناسب است و در کاربرد بسیار متنوع است.

DEA دارای بسته بندی شیشه ای با کیفیت بالا است که جذابیت زیبایی بیشتری را فراهم می کند. علاوه بر این ، شناخته شده است که شیشه به طور قابل توجهی با فرمول ها سازگار است.

سری DEA در دو نسخه کلاسیک و ممتاز در دسترس است که هر دو امکان استفاده از محلول های یکبار مصرف یا قابل شارژ ظرف شیشه را فراهم می کنند. نسخه قابل شارژ با یک مفهوم منحصر به فرد ، امکان جایگزینی راحت ظرف شیشه ای را فراهم می کند تا قابلیت استفاده مجدد قطعات را افزایش دهد.

توانایی تفکیک سریع و عملی اجزا فرصت های جدیدی را برای بهبود چرخه حیات محصول فراهم می کند – استقبال از پایداری و آگاهی از محیط زیست در بسته بندی.

DEA در سه ظرفیت اسمی موجود است: 15 میلی لیتر ، 30 میلی لیتر و 50 میلی لیتر. استاندارد گردن GPI 18/400 استاندارد آن ، همراه با سیستم بدون هوا ، با طیف گسترده ای از پمپ ها سازگار است.

این امکان را برای افزایش مدولار بودن در مجموعه های مختلف و همچنین سطح بالایی از شخصی سازی محصول فراهم می کند. در هر نسخه ، شیشه شفاف اجازه می دهد تا رنگ محصول پر شده برای جذابیت معتبر قابل مشاهده باشد. با این حال ، سبک این مجموعه همچنین مزایای مربوط به سفارشی سازی را از طریق تکنیک های مختلف تزئین فراهم می کند.

سری DEA نوآورانه از طریق یک فرایند تولید به همان اندازه نوآورانه تولید شده است ، که به طور قابل توجهی مصرف انرژی را برای یک رویکرد پایدار کاهش می دهد.

ویژگی دیگر این راه حل جدید توانایی از بین بردن استفاده از روان کننده است که به دلیل صافی بی سابقه پیستون درون ظرف شیشه ای است.

با تشکر از تیم های اختصاصی بارالان از متخصصان کیفیت و تحقیقات ، دستیابی به چنین نوآوری امکان پذیر شده است. کاوش در این راه حل جدید راهی را برای فرصت های جدید خط تولید فراهم می کند که تحول بسته بندی اولیه در شیشه – و به طور کلی بسته بندی بدون هوا – را برای هدایت و شکل گیری آینده زیبایی فراهم می کند.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>