بارالان سری جدید بطری ها را معرفی می کند

شرکت بسته بندی اولیه سری جنیفر را با لوازم جانبی ثبت شده به طور عمده برای لاک ناخن راه اندازی می کند

بارالان ، یک بازیگر تلفیقی در بسته بندی های اصلی لوازم آرایشی و زیبایی ، سری Jennifer خود را معرفی کرده است که دارای دو بطری شیشه ای تازه طراحی شده است که با لوازم جانبی اختراع شده “J-Ring” ترکیب شده است ، که مخصوص لهستانی ناخن ، بلکه همچنین برای در برنامه های مراقبت از پوست و آرایش استفاده کنید.

سری جنیفر که از دو سبک و عملکرد اصلی ساخته شده است ، از دو اندازه بطری به همان شکل تشکیل شده است که هر دو دارای اندازه گردن GPI 15 هستند. این بطری ها دارای شانه ای مضاعف هستند که شیشه کوچکتر آن دور گردن است. جنیفر 15 بزرگتر ظرفیت اسمی 15 میلی لیتر دارد ، در حالی که جنیفر 12 ظرفیت کمتری 12 میلی لیتر دارد.

سری جنیفر برای استفاده با لوازم جانبی ابتکاری به نام J-Ring طراحی شده است ، یقه پلاستیکی که کاربر را از نشت احتمالی محصول محافظت می کند. این م experienceلفه تجربه کاربر را افزایش می دهد و حداکثر آراستگی را تضمین می کند ، به طور قابل توجهی احتمال تماس باقیمانده فرمول با کاربر در هنگام استفاده از محصول را کاهش می دهد. J-Ring در انواع مختلف رنگی موجود است که می تواند با رنگ های لاک ناخن مطابقت داشته باشد و همچنین می تواند با یک پوشش فلزی تولید شود تا قیمت محصول را افزایش دهد.

مائوریتزیو فیکادنتی ، مدیر جهانی تحقیق و توسعه در بارالان ، گفت: “در بارالان ، ما کاملاً معتقدیم که بسته بندی بیانگر هویت برند و اولین تأثیر برای مصرف کننده است.” “با این طرز فکر است که تیم ما طراحی زیبایی و تأثیرگذار سری Jennifer ، از جمله لوازم جانبی جدید J-Ring را توسعه داده است ، که امیدواریم مورد توجه مارک ها و مصرف کنندگان قرار گیرد زیرا توانایی آن در کاهش کثیفی و ضایعات محصول است.”

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>