بارالان سری جدید بسته بندی با دو پایه را معرفی می کند

سری جدید پایدار این شرکت از مواد بیوپلیمر برای بسته بندی محصولات آرایشی و زیبایی کاملاً قابل بازیافت استفاده می کند

بارالان ، یک بازیگر تلفیقی در بسته بندی های اصلی لوازم آرایشی و زیبایی ، سری بسته بندی Biobased خود را برای محصولات مراقبت از پوست ، رایحه و آرایش معرفی کرده است.

همه انواع پیشنهادی محصولات فعلی بارالان هستند اما با بیوپلیمر حاصل از منابع تجدید پذیر و مواد طبیعی که به زنجیره غذایی مرتبط نیستند ، تولید می شوند و تعهد بارالان به پایداری را مثال می زنند.

بارالان می تواند از این بیوپلیمر به عنوان یک جایگزین سازگار با محیط زیست برای پلیمرهای مصنوعی استفاده کند. این شرکت می تواند با ترکیب قابلیت پردازش مواد ترموپلاستیک با خصوصیات منابع تجدید پذیر و مواد طبیعی ، موارد استاندارد خاصی را با فناوری قالب گیری تزریقی تولید کند.

بیوپلیمر با ترکیب الیاف طبیعی و مواد زائد حاصل از یک فرآیند تولید خاص و اطمینان از قابلیت بازیافت کامل ساخته می شود.

توسعه پایدار این محصولات با مفهوم اقتصاد دایره ای مرتبط است که کیفیت و زیبایی را در نظر می گیرد ، ضمن تأمین شرایط بهتر برای چرخه عمر محصولات ، نیازهای طراحی و عملکرد را برآورده می کند.

همه محصولات در سری جدید بیوبان بارالان نتیجه انتخاب برای کاهش استفاده از اجزای مصنوعی و افزایش استفاده مجدد از مواد حاصل از ضایعات صنعتی و فرآیندهای تولید برای سهولت روند بازیافت محصول است.

این سری جدید با دو پایه محصولاتی را ارائه می دهد که کاربردهای انعطاف پذیری در ساخت دارند و امکان استفاده از قالب ها و تجهیزات موجود را فراهم می کنند. بارالان دارای آزمایشات مکانیکی مثبت و آزمایش عناصر رنگی سازگار و / یا تزئینات است.

سری جدید بیوبال بارالان برای این موارد در نظر گرفته شده است:

  • Roll On Packaging (عطر و روغنهای ضروری) با سه کلاه پایه دار (Fran 13 ، Olimpia 13 و Olimpia Alta 13) با bio-Housing GPI 13/415 و GPI مخصوص رول ، که همراه با رول شیشه است – روی توپ یک مجموعه کامل رول-سازگار با محیط زیست ایجاد می کند
  • شیشه های شیشه ای (برنامه های مراقبت از پوست و آرایش) با سه کلاه مالانگ دو پایه در GPI 40/400 ، GPI 48/400 و GPI 53/400
  • مورد جمع و جور (برنامه های مراقبت از پوست و آرایش) با بیل Colt Jar 15
  • اسپری یا کرم پمپ ها (عطر ، مواد مراقبت از پوست و آرایش) با سرپوش بایوبور Mauritius Slim GPI 18/415 برای ترکیب با بطری های شیشه ای با هر ظرفیت
  • لاک ناخن با کلاهک پایه دار Mary Smooth 13 GPI 13/415 سازگار با هر بطری شیشه ای با همان اندازه گردن و کلیه لوازم جانبی موجود.

مائوریتزیو فیکادنتی ، مدیر جهانی تحقیق و توسعه در بارالان ، گفت: “مجموعه بسته بندی های پایدار Biobased ما برای بارالان یک تحول تحول آور و تحریک آور است.

“توانایی ما در طراحی بسته بندی زیبا و کاربردی برای مشتریان خود که از طریق منابع تجدید پذیر نیز ارائه می شود ، گام بزرگی در کاهش تأثیرات محیط زیست و ایجاد نتایج مثبت اجتماعی است. ما مشتاقانه منتظر هستیم که در آینده از بیوپلیمرها در توسعه بیشتر محصولات استفاده کنیم. “

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>