بارالان سری جدیدی از بطری ها را برای لاک ناخن ، روغنهای اساسی و آرایش معرفی می کند

بطری های Ingrid 12 Super-Weight (SW) و Ingrid 15 طرح های باریکی را در دو اندازه مختلف ارائه می دهند

بارالان ، یک بازیگر تلفیقی در بسته بندی های اصلی لوازم آرایشی و زیبایی ، سری Ingrid خود را که شامل دو بطری شیشه ای با طراحی منحصر به فرد با نسبت های باریک است و به طور خاص برای استفاده با لاک ناخن ، روغنهای اساسی و آرایش ساخته شده است ، معرفی کرده است.

سری Ingrid با طراحی ناب و شیک خود از دو بطری به همان شکل اما با ظرفیت های متفاوت تشکیل شده است ، هر دو با اندازه گردن GPI 13.

کمی بزرگتر Ingrid 15 سبک تر و باریک است و ظرفیت اسمی آن 15 میلی لیتر است. از سوی دیگر ، Ingrid 12 Super-Weight (SW) دارای ظرفیت کمی کمتر از 12 میلی لیتر است ، اما دارای یک کف شیشه ای ضخیم تر است که برای ایجاد جلوه ای زیبا طراحی شده است.

سری اینگرید را می توان با هر وسیله جانبی گردن 13 ترکیب کرد ، از جمله انواع مختلف بسته شدن بارالان. این همچنین شامل پوشش اضافی جدید Luo 13 است که به طور خاص برای مطابقت با سبک متمایز مجموعه طراحی شده است.

Maurizio Ficcadenti ، مدیر جهانی تحقیق و توسعه در بارالان ، گفت: “بارالان به طور مداوم در تلاش است تا بسته بندی های با کیفیت بالا را با طراحی های معاصر و چشم نواز که جوهر زیبایی را به تصویر می کشد ، توسعه دهد.”

“سری Ingrid علاوه بر شیک به راه حل های بسته بندی ما ، عملی و تصفیه شده است ، گزینه های بیشتری را به مارک ها ارائه می دهد و توانایی افزایش و متنوع سازی محصولات خود را دارد.”

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>