بارالان درپوش پیچ آلومینیومی جدیدی را برای بطری ها و شیشه های شیشه معرفی می کند

خطوط کلاهک جامائیکا و Mussau که به تازگی گسترش یافته اند ، گزینه های بسته شدن متنوع ، سبک و پلاستیکی را در اندازه های مختلف ارائه می دهند

بارالان ، یک بازیگر تلفیقی در بسته بندی های اصلی لوازم آرایشی و زیبایی ، خط درپوش های آلومینیومی جامائیکا را معرفی کرده است ، در حالی که خط Mussau خود را با دو اندازه جدید گسترش داده است. هر دو خط درپوش آلومینیومی برای استفاده با بطری های شیشه ای و شیشه ها در درجه اول برای محصولات مراقبت از پوست موجود است.

درپوش های آلومینیومی با مواد بسیار متنوع ، سبک ، بادوام و کاملاً قابل بازیافت تولید می شوند و گزینه ای پایدار را در مقایسه با کلاهک های پلاستیکی سنتی ارائه می دهند.

بسته بندی متمایز بسته بندی در بازاری که به طور فزاینده ای خواستار مواد سازگار با محیط زیست است ، آلومینیوم آن 100 100 قابل بازیافت است برای تعداد بی نهایت بار بدون از دست دادن مشخصات فنی و مکانیکی.

طیف کاملی از کلاهک های آلومینیومی شامل خط جامائیکا در سه اندازه برای شیشه ها و خط تازه گسترش یافته Mussau مخصوص بطری ها است. خط Mussau اکنون شامل دو اندازه جدید است: Mussau 18 و 24 ، علاوه بر Mussau 20 موجود ، برای ایجاد یک سری کامل از سه اندازه.

تمام کلاه های آلومینیومی را می توان با شیشه های شیشه ای و بطری ها با اندازه گردن مربوطه به صورت زیر ترکیب کرد:

  • Mussau 18: گردن GPI 18/415
  • Mussau 20: گردن GPI 20/400
  • Mussau 24: گردن GPI 24/410
  • JAMAICA 40: گردن GPI 40/400
  • JAMAICA 48: گردن GPI 48/400
  • JAMAICA 53: گردن GPI 53/400

مائوریتزیو فیکادنتی ، مدیر جهانی R&D در بارالان ، گفت: “در بارالان ، تیم ما همیشه به دنبال ارائه گزینه های بسته بندی کاربردی ، قابل اعتماد و جذاب برای مشتریان صاحب نام تجاری ما است.”

“به منظور رسیدن به این هدف ، سری بسته های آلومینیومی جامائیکا و موسائو ظاهر و احساسی عالی را ارائه می دهند که کاملاً مکمل طیف گسترده ای از محصولات آرایشی هستند ، در حالی که از مواد کاملاً قابل بازیافت و نامحدود استفاده می کنند. نتیجه یک جایگزین سازگار با محیط زیست برای کلاهک های پلاستیکی است. “

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>