بادی شاپ ایستگاه های پر کردن را در سطح جهان می گیرد

از آوریل ، فروشگاه زیبایی اخلاقی خدمات پر کردن فروشگاه خود را به 400 فروشگاه در سراسر جهان ارائه می دهد

ایستگاه شارژ بادی شاپ در داخل فروشگاه مفهومی لندن خود

در تلاش برای جایگزینی مجدد لوازم آرایشی زیبایی ، فروشگاه بدن شروع به راه اندازی ایستگاه های پر کردن خود به بیش از 400 فروشگاه در سراسر جهان کرده است.

پیش بینی می شود معرفی ایستگاه های جدید آن ماه آینده آغاز شود ، در حالی که 400 فروشگاه دیگر برای اولین بار در سال 2022 برای سیستم پر کردن مجدد در نظر گرفته شده اند.

با هدف سهولت ، سهولت و در دسترس بودن شارژ مجدد برای همه مشتریان ، طرح جدید آغاز ماموریت 5 ساله این برند برای راه اندازی ایستگاه های پر کردن در اکثر فروشگاه های خود در سراسر جهان است.

تا به امروز ، مصرف کنندگان می توانند تا 12 مورد از ژل های دوش ، شامپوها ، نرم کننده ها و مواد شستشوی دست The Body Shop را با بطری های آلومینیومی قابل استفاده مجدد در تعداد زیادی فروشگاه ، از جمله فروشگاه مفهومی لندن ، انگلستان (سوراخ شده).

این مارک ، متعلق به شرکت مراقبت شخصی Brazilain ، Natura & Co است که با تعویض مجدد بطری ها ، مشتریان می توانند هر ساله تا 25 تن پلاستیک را از بین ببرند. اگر مصرف کننده متوسط ​​سالانه از 32 بطری پلاستیکی از شامپو و نرم کننده خود برای شستن دست و ژل های دوش استفاده می کند.

شرکت B Corp در بیانیه مطبوعاتی گفت: “فروشگاه بدن می خواهد به افراد مختلف در سراسر جهان الهام بخش و توانمند شود تا نحوه مصرف محصولات زیبایی را تغییر دهند.”

“آنها می خواهند فعالان محیط زیست را فرا بخوانند تا به انقلاب پركاری خود بپیوندند و دوباره پر كردن را بخشی از شیوه زیبایی جدید و پایدارتر خود قرار دهند.”

انتظار می رود ایستگاه های جدید شارژ بادی شاپ از آوریل آغاز به کار کنند

در طول تاریخ خود ، Body Shop پیشگام مبارزه در برابر تغییرات آب و هوایی بوده است.

در اوایل دهه 90 ، بادی شاپ اولین سرویس شارژ مجدد فروشگاهی خود را در زمانی ارائه داد که ایستگاههای پر کردن در آجر و ملات معمول نبود.

“چرا ظرفی را که می توانید دوباره آن را پر کنید هدر می دهید؟” آنیتا رودیک ، بنیانگذار فقید این برند زیبایی ، گفت.

“و چرا چیزی بیشتر که می توانید استفاده کنید خریداری کنید؟ ما مانند مادرم در جنگ جهانی دوم رفتار کردیم ، از همه چیز استفاده مجدد کردیم ، همه چیز را دوباره پر کردیم و تمام توان خود را بازیافت کردیم.

“بنیان فعالیت های زیست محیطی The Body Shop از ایده هایی مانند این متولد شد.”

این گروه همچنین بخاطر فعالیت خود در بخش زیبایی تحسین شده است ، از رهبری مبارزات علیه آزمایش حیوانات گرفته تا تأمین هزینه برای کودکان پناهنده.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>