این Tiktoker در یک فیلم آموزشی مو به پرنسس دایانا تبدیل می شود

هیچ رازی نیست که پرنسس دایانا با روحیه مهربان ، خیرخواهانه و سبک بی عیب و نقص خود قلب مردم را در همه جا ربود. هر از چند گاهی تصویری از این آیکون فقید که یک جفت شلوارک دوچرخه سوار و یک ژاکت بلوز ، لباس کوچک “انتقام” سیاه و یا یکی دیگر از لحظات جالب توجه دیگر مد خود را نشان می دهد ، ویروسی می شود زیرا مردم بار دیگر او را به خاطر او تمجید و یاد می کنند گلم بدون دردسر و سبک خیابانی. بسیاری اینها و دیگر ظاهرهای او را بازسازی کرده اند (از جمله هایلی بیبر برای وگ پاریس در آگوست 2019) برای ارج نهادن به میراث وی. در حال حاضر ، TikToker Rose Van Rijn ویروسی می شود که اساساً با جدیدترین آموزش موی خود به دوقلوی دیانا تبدیل شده است.

در تاریخ 7 ماه مه ، ریجن ویدیوی ویروسی را با پیروان گسترده خود از تقریباً نیم میلیون نفر دیگر از TikTokers به ​​اشتراک گذاشت ، که بلافاصله از میزان شباهت او به پرنسس دی شوکه شدند. در واقع ، شباهت آن چنان چشمگیر است که او می تواند به کریستن استوارت ، که در فیلم آینده بازی سلطنتی محبوب را دارد ، بدهد اسپنسر، فرار برای پولش این آموزش با تصویر یک راهنمای مصور قدیمی در مورد چگونگی دستیابی به مدل موی پر جنب و جوش لیدی دیانا قبل از شیرجه رفتن در یک ظاهر طراحی شده آغاز می شود.

رجین راهنمای مصور را در Pinterest پیدا کرد و تصمیم گرفت از آن برای الهام بخشیدن به موهای خود در اواسط آوریل استفاده کند ، که همچنین در TikTok قرار داد. او موهایش را تا شانه های خود به صورت یک چوب چرنده با یک سری موی چتری و مقدار مناسب لایه ها برش داد. برای ایجاد مدل موی دی ، او موهای خود را به صورت جداگانه و با استفاده از برس ضد باد و محافظ گرما دور از صورت خود می کند. (قلم موی گرم و ظریف GHD گزینه مناسبی برای استفاده است.) سپس ، قبل از اینکه همه چیز را با اسپری مو تنظیم کند ، یک قلم موی پارویی را از طریق موهای خود می زند.

برای رونمایی نهایی ، او از پیراهن گل خاکستری به یک بلیزر خاکستری و یک گردنبند مروارید تغییر شکل داده تا دقیقاً شبیه لیدی دیانا شود. رجین به وضوح یک عاشق بزرگ زیبایی قدیمی است. فقط با یک پیمایش در اینستاگرام او لحظه ای شما را به دوران پرهیاهوی دهه 70 منتقل می کند. او می خواست با این ویدیو از سبک دیانا تعریف کند و به وضوح موفق شد. رجین می گوید: “دیانا مدتهاست که از بین رفته است اما من امیدوارم که میراث خود را ادامه دهم ، حتی اگر این فقط کمی با استفاده مجدد از مدل موهایش و نشان دادن آن به دیگران در اینترنت باشد.” جذابیت. “این یک برش پیچیده و زیبا است ، و من آن را دوست دارم.” ما هم انجام می دهیم


در مورد موهای کوتاه داستان های بیشتری بخوانید:


اکنون جعبه گشایی مه را تماشا کنید جذابیت جعبه زیبایی:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>