این هک Tampon TikTok برای از بین بردن لاک ناخن به دلیل نابغه بودن ویروسی می شود – ویدئو

این وضعیتی است که هر نقاش ناخن در خانه به آن دچار شده است. وقت آن است که لاک ناخن پا را به یک دلیل یا دلیل دیگر پاک کنید – شاید آن را بریده و محو کرده است ، شاید شما فقط برای یک رنگ جدید آماده باشید ، یا احساس می کنید که برای مدتی بدون لاک – اما مانیکور شما هنوز هم باقی می ماند. چگونه می توان پدی لاک خود را پاک کرد بدون اینکه مانیتور خود را بهم بریزید؟ گلوله های پنبه ای و دور آن بسیار خطرناک است که به محض جذب ماده پاک کننده ، مستقیماً لمس شود. سواب پنبه برای همیشه طول می کشد. و آن گلدان های پاک کننده با کف اشباع شده از لاک کاملاً ارگونومیک برای استفاده در پا نیستند. اگر اتفاقاً دستکش های یکبار مصرف مفید هستید ، عالی! اما اگر این کار را نکنید ، یک ویدیوی TikTok که در حال حاضر ویروسی می شود هک شده است و استفاده درخشان دیگری از وسایل خانگی معمول را به وجود می آورد: یک تامپون.

یک کاربر TikTok که از طریق @ ag380gtmgmt می رود ، معمولاً چند هزار بازدید از فیلم های خود دارد ، اما یکی از آنها که اواخر آوریل ارسال کرد ، مشاهده شده است بیش از یک میلیون بار – چرا که این خیلی پس چرا فکر نکردم

وی با در دست گرفتن تامپونی که از پلاستیک بنفش استفاده کرده و در دست خود مراقبت کرده است ، می گوید: “من در شرف نشان دادن هک زندگی هستم – با یکی از این موارد”. وی در حالی که نوک پنبه ای تامپون را به درب بطری بطری Cutex آغشته می کند ، توضیح می دهد: “در اینجا درب ظرف پاک کن بریز و آن را خیس کن”. “شما می توانید لاک ناخن خود را بدون به هم ریختن ناخن های خود پاک کنید.”

او نوک تامپون را روی ناخن بزرگ پا خود می مالد و لاک را پاک می کند – اما همانطور که در نظر گرفته شده فقط روی ناخن های پا است ، زیرا نرم کننده پلاستیکی هم به عنوان یک دسته و هم به عنوان محافظ عمل می کند.

این بسیار ساده ، در عین حال بسیار هوشمندانه است ، و یادآور دیگری است که TikTok در واقع گاهی مفید است.


اطلاعات بیشتر در مورد مانیکور:


چند روش دیگر برای از بین بردن لاک ناخن را بررسی کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>