این نکات مربوط به مراقبت از موهای شما بیشتر از گذشته به شما کمک می کند

با استفاده از اکستنشن مو ، می خواهید اطمینان حاصل کنید که از پوست سر خود مراقبت می کنید. ما غالباً فراموش می کنیم که پوست سر ، بزرگترین اندام بدن شماست. انواع محصولاتی که استفاده می کنید به همان اندازه کاربرد مهم هستند. Girl + Hair دارای سیستمی است که شامل شامپوی بدون سولفات آب به کف ، نرم کننده مرطوب کننده مرطوب کننده با درخت چای و روغن چریش و مرهم مو است که حاوی روغن کرچک و حبشه است. همه این محصولات دارای نوک اپلیکیشن آسان برای استفاده هستند و به شما امکان می دهد مواد مغذی پوست خود را با خیالی آسوده تأمین کنید.

اگر از شامپوهای خشک روی موهای طبیعی خود استفاده می کنید ، ممکن است بخواهید در حین استفاده از موهای زائد کمی خود را حفظ کنید. کیمبل هشدار می دهد ، “شامپوی خشک باعث خشک شدن پسوندها می شود. استفاده از این مواد را برای استفاده در اکستنشن ها محدود کنید تا ظاهر طولانی تری داشته باشند.”

پس از شستن و حالت دادن موهای خود ، بگذارید تا در هوا خشک شود. این باعث می شود استرس کمتری به ریشه های طبیعی بدن وارد شود. اگر باید از سشوار استفاده کنید ، آن را در کمترین حالت و اگر پسوندهای فر سشوار را خشک کنید ، از دیفیوزر استفاده کنید.

روی ابریشم یا ساتن بخوابید.

کیمبل می گوید: “بهترین روش خوابیدن با اکستنشن مو این است که آنها را در ابریشم بپیچید یا روی یک بالش ابریشمی بخوابید تا از خشکی آن جلوگیری کند.” به راحتی می توانید یاد بگیرید که چگونه قبل از استراحت شبانه خوب ، پسوندهای خود را تهیه کنید. “با استفاده از یک برس موی نرم و کوچک ، ناحیه اتصال اکستنشن به موهای خود را به آرامی مسواک بزنید (نزدیک ریشه). با استفاده از یک روسری ابریشمی ، دور سر خود را ببندید ، سپس از پشت به آن گره بزنید و آن را گره بزنید. ناحیه پیشانی شما – باعث می شود موها در همان جهت حرکت کنند. “

اگر روز بعد ظاهری مواج می خواهید ، کیمبل پیشنهاد می کند موهای خود را در “دو نوار بافتنی گشاد که به شما بافتی برای حالت دادن می دهد” قرار دهید. وی همچنین در مورد استفاده از متداول ترین سبک های خواب قبل از خواب هشدار می دهد: “بند بند نروید [your hair] در یک گره بالا ، نان کم ، یا [leave it flowing freely]”در آخر شما با یک آشفتگی مات و گره خورده مواجه خواهید شد.

هر روز موهای خود را مسواک بزنید و اکستنشن خود را بیرون بیاورید.

صحبت از تشک و گره ، فرانسیس به شما دستور می دهد که “باید بعد از هر بار استفاده ، همه گره ها را از بین ببرید.” از فرمت های مستقیم خود فر استفاده می کنید؟ قبل از شروع یک سبک جدید مطمئن شوید که فرها را از بین می برید. اگر با پسوندهای مستقیم کار می کنید ، از برس دست و پا زدن استفاده کنید. اگر با موهای فرفری کار می کنید ، هنگامی که موها خیس و حالت دار هستند از یک شانه دندان پهن یا یک برس آویزان استفاده کنید. Felicia Leatherwood ، آرایشگر عروس Issa Rae ، یک برس آویزان (بهترین برنده زیبایی) با موهای خمشی ایجاد کرد که به راحتی از بین موهای شما سر می خورد و گره ها را به آرامی از بین می برد.

از محصولات زیاد استفاده نکنید.

بعضی اوقات موارد بیشتر معادل بهتر نیستند و اگر شما یک احتکار کننده محصول هستید – این یکی برای شماست. پورشه با هشدار مختصری در میان می گذارد: “محصول خوب است … اگر می دانید چگونه از آنها استفاده کنید.” اگر اکستنشن های شما صاف یا ابریشمی و غیر مصنوعی است ، او می گوید بهتر است “در طول سبک از محصول زیاد استفاده نکنید زیرا موهای صاف و صاف آن معمولاً کاملاً خوب است.” وی اضافه می کند ، “من توصیه می کنم فقط از یک محافظ گرما ، شامپوی خشک یا اسپری براق استفاده کنید.” و به یاد داشته باشید – شامپوهای خشک باید کم مصرف شوند. برای یکدست نگه داشتن موهایتان از یخ زدنی مانند سرم John Frieda Frizz-Ease Extra Strength Six Effect + همراه با برس پارویی انتخابی خود استفاده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>