این مارک فرقه ای مراقبت از پوست ایالات متحده در انگلستان قرار گرفت

مشهورترین مارک در Sephora با پاک کننده Superfood است

مارک محبوب محبوب مراقبت از پوست در ایالات متحده Youth To The People اولین حضور خود را در انگلستان انجام داده است.

مارک کالیفرنیا در سال 2015 تاسیس شد و بر فرمولاسیون های الهام گرفته از غذاهای عالی ، بسته بندی های قابل بازیافت و بازاریابی خنثی جنسیتی تمرکز دارد.

مارک indie اثبات شده است که در بین افراد تأثیرگذار در مراقبت از پوست ، از جمله شخصیت محبوب YouTube Hyram Yabro ، محبوب است و پاک کننده Superfood آن پرفروش ترین شستشوی صورت در Sephora است.

Youth To The People که در حال حاضر در فروشگاه تجارت الکترونیک Cult Beauty و قبل از راه اندازی در دسترس است ، بیشترین درخواست خرده فروشی محصولات مراقبت از پوست توسط مصرف کنندگان بود.

“همچنان که جوانان برای مردم رشد می کنند ، هیجان و تقاضای جامعه ما برای گسترش در دسترس بودن منطقه ما نیز افزایش یافته است. ما نظرات اینستاگرام را دیده ایم ، “جو کلوئیس و گرگ گونزالس ، یکی از بنیانگذاران گفتند.

“پس از بررسی های فراوان ، ما برای همکاری با Cult Beauty ، پیشگام در صنعت که چنین جامعه و مجموعه ای قدرتمند از مارک های مختلف و دارای مارک های مختلف را ایجاد کرده است ، برای گسترش دسترسی در انگلیس به مراقبت از پوست فوق العاده غذای وگان عالی هیجان زده هستیم. خط “

محصولات موجود در این بطری های شیشه ای و شیشه ها به همراه جعبه های کاغذی دارای گواهینامه FSC ، شامل کرم رطوبت Superfood Air-Whip ، کرم دور چشم Superberry Dream ، تونر قدرت لایه برداری لایه بردار Aomb 11٪ Kombucha + و صورت انرژی Yur Mate Resurfacing Energy هستند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>