این مارک تجاری indie مراقبت از پوست در بیت کوین شرط می بندد

Wake Skincare به یکی از اولین مارک های زیبایی تبدیل شده است که ارز رمزپایه را به عنوان پرداخت قبول می کند

مارک لوازم آرایشی مستقل Wake Skincare اکنون به مشتریان امکان پرداخت با بیت کوین را می دهد.

این شرکت تازه وارد به دنبال تعداد فزاینده ای از شرکت های کالاهای مصرفی که اکنون ارز رمزنگاری شده در سال های اخیر را پذیرفته اند ، از جمله مایکروسافت و Etsy ، است.

مارک Lush مراقبت از پوست و صابون انگلیس برای اولین بار پذیرش بیت کوین را در سال 2017 آغاز کرد.

Wake Skincare به عنوان یک مارک زیبایی که باعث ایجاد ناامیدی با وسواس در صفحه نمایش شده است ، با ارائه دهنده خدمات بیت کوین Coinbase همکاری کرده است و به مشتریان اجازه می دهد محصولات محصولات خود را با ارز جدید پرداخت کنند.

الکس ماور ، بنیانگذاران ، گفت: “تمرکز ما همیشه بر روی نسل متصل بوده است. این بدان معنی است که نه تنها محصولات مراقبت از پوست برای رفع عوارض جانبی سبک زندگی معمولی هزاره / جنسیت ایجاد می شود ، بلکه ارائه بهترین خدمات ممکن به این نسل است.” و آنتون برتون در بیانیه ای.

“ما نمی خواهیم چیزی بین مشتری و محصولات ما باشد ، بنابراین هرچه روش پرداخت بیشتر باشد بهتر است.

“مطمئن هستم که مردم فکر خواهند کرد که ما بیش از حد به آینده فکر می کنیم ، اما ما خوشحالیم که از این نظر پیشگام هستیم. کل فرهنگ مارک تجاری ما در مورد تفکر رو به جلو است ، و ما می خواهیم این در هر جنبه از آنچه انجام می دهیم منعکس شود. .

“ما معتقدیم که ارزهای دیجیتال آینده هستند ، بنابراین می خواهیم مطمئن شویم که پرچم ما از همان ابتدا نصب شده است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>