این زیبا ترین روند برجسته برای رنگ موهای قهوه ای است

یک دلیل وجود دارد که چرا هایلایت مو هرگز نه یک چیز باشد برای اولین بار ، آنها به طور طبیعی در بسیاری از رنگ های مو وجود دارند. آنها همچنین یک روش امتحان شده و واقعی برای تازه سازی ظاهر شما بدون تعهد به اندازه یک کار رنگ آمیزی کامل هستند. بعلاوه ، برخی از موارد برجسته استراتژیک حتی می توانند رشته های نازک را کمی ضخیم تر نشان دهند. اما جالب ترین چیز در مورد موارد برجسته – تطبیق پذیری آنها – همچنین می تواند منبع بلاتکلیفی برای هر کسی که آنها را بخواهد باشد.

با این همه گزینه ، چطور باید انتخاب کنید که کدام موارد برجسته را بدست آورید؟ کجا باید آنها را متمرکز کرد: قاب بندی صورت یا دور سر؟ آیا آنها باید گرم و خنک باشند یا گرم؟ آیا کارهای برجسته ظریف انجام می دهید یا در کل با ظاهری تیزتر می روید؟ قبل از تصمیم گیری ، به رنگ پایه ای که دارید (یا می خواهید) فکر کنید و با رنگ شناس خود مشورت کنید تا ببینید چه چیزی برای رنگ ، بافت و سبک زندگی شما مناسب است.

اما مهمتر از همه ، قطعاً کمی الهام لازم است. و چیزهای زیادی برای گشت و گذار وجود دارد – فقط از هرکدام از رنگدانه هایی که به آنها ضربه زده ایم ، س askال کنید تا این 30 شغل مختلف برجسته را که در برخی از مشاهیر مورد علاقه شما دیده می شود ، از بین ببرد.

چیزی که واقعاً می خواهیم بگوییم این است: این صفحه را علامت گذاری کنید – مطمئن هستیم که چیزی را پیدا می کنید که بخواهید آن را به ASAP رنگ آمیزی خود بیاورید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>