این دلیل است که هنگام اجرای جوایز موسیقی بیلبورد 2021 ، پوست نیک جوناس بسیار براق به نظر می رسد

در مورد نمایش های “بدون آرایش بدون آرایش” در نمایش های مهم جوایز ، هنگامی که افراد مشهور به دلیل ظاهر فرش قرمز و روی صحنه خود ، با هیجان زیاد می شنوند ، چیزی نمی شنوید. اما برای میزبان جوایز موسیقی بیلبورد 2021، نیک جوناس، نگاه او در مورد یک درخشش کم فروغ و در عین حال غبطه انگیز است – و ما با آرایشگر مجلل او ، ماریسا ماچادو ، در مورد چگونگی دستیابی به آن (و حفظ آن) برای این نمایش پر ستاره صحبت کردیم.

ماچادو می گوید: “من به عنوان میزبان BBMA ها ، می خواستم چهره نیکس در طول شبانه روز تا حد ممکن تازه بماند.” جذابیت، و این به معنای شروع کار با Research Créme Concentrate ، مرطوب کننده فوق العاده لوکس تام فورد است. “این محصول برای استفاده بی عیب و نقص پوست را آبرسانی و محکم می کند.”

تمرکز کرم تحقیقاتی تام فورد در زمینه سفید

کنسانتره تحقیقاتی تام فورد

محصول بعدی محصولی است که ماچادو می گوید جذابیت محصول مورد علاقه نیک تام فورد است. وی گفت: “من به راحتی دور چشم چشم ضد خستگی را دور چشم خود دور كردم. این محصول یك چشم باز كننده است” ، احتمالاً به دلیل كافئین و نرم كننده خنك كننده فرمول.

درمان چشم ضد خستگی تام فورد در پس زمینه سفید

درمان چشم ضد خستگی تام فورد

در مورد آرایش ، Machado آن را ساده نگه می دارد ، با استفاده از Tom Ford Concealer “برای از بین بردن هرگونه تغییر رنگ و یا قرمزی در پوست”. و آن درخشش مجسمه ای؟ اعتبار به “Soleil Glow Bronzer” این برند می رود “تا ساختار استخوان خود را بهبود بخشد.”

نیازی به گفتن نیست که با داشتن وظایف میزبانی ، چند تماس تلفنی ضروری است ، اما Machado آن را ساده نگه می دارد. او می گوید: “من همیشه ترجیح می دهم پوست طبیعی باشد و بیش از حد مصرف نشود ، بنابراین سعی می کنم تماس هایم را فقط در موارد ضروری نگه دارم.” او برای کاهش هرگونه درخشش روی دوربین به پودر شفاف و شفاف تام فورد اعتماد می کند: “برای مرطوب نگه داشتن لب های نیک ، ما از مرطوب کننده لب استفاده کردیم.”

در نهایت ، ماچادو می گوید ، هدف او دستیابی به یک نگاه پاک و مردانه برای نیک است. او به Allure می گوید: “من می خواهم که او بهترین حالت را داشته باشد و احساس کند.” “برنامه بازی من همیشه انجام تنها کارهایی است که برای ظاهر بی عیب و نقص دوربین ضروری است.” ماموریت به طور کامل انجام شد.


اطلاعات بیشتر در مورد محصولات زیبایی مورد علاقه افراد مشهور:


اکنون برنامه 10 دقیقه ای زیبایی شبنم Grace VanderWaal را ببینید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>