این بافته های جعبه رنگین کمان 11 فوتی در TikTok برای ماه پراید پرطرفدار هستند – ویدئو

این افتخار است ، بنابراین رنگین کمان ها و درخشش براق به معنای واقعی کلمه هر چیزی – اعم از این که شرکت هایی که قصد دارند حمایت خود را نشان دهند یا بسیاری از شیوه هایی که اعضای جامعه LGBTQ + در هنگام جشن ابراز می کنند – این یک عرف است. در حالی که اولی بدون اقدام برای پشتیبانی از احساسات می تواند کمی تحریک کننده باشد ، دومی موهای سرگرم کننده و خلاقانه و مدل موهایی را ایجاد می کند که ما آنها را دوست داریم. (فقط کافی است این خلاصه برخی از موارد مورد علاقه ما از سازندگان سیاه را در سال گذشته بررسی کنید.) نبوغ هیجان انگیز است – مخصوصاً این نوارهای جعبه رنگین کمان 11 فوت ساخته شده توسط سامیرا گیلکرس ، آرایشگر مستقر در پیتسبورگ.

گیلکرزی ویدیویی را به نمایش گذاشت که طول این مدل موی بافته شده چشمگیر را با طرفداران TikTok خود در 31 مه به نمایش می گذارد. مشتری او روی زمین دراز کشیده است و همه پارچه ها را صاف گذاشته و یک اندازه نوار درست در کنار موها دارد. او از صورت آنها شروع می کند و از ریشه های قرمز تا نوک بنفش ، گره ها را فیلم می کند ، و نشان 11 فوت را روی نوار اندازه گیری می کند که در آخر آنها پایان می یابد.

واقعا قابل توجه است که طول این نوارهای جعبه ای رنگی چیست. آنها احساس می کنند روزها ادامه دارند تا اینکه سرانجام نکات ارغوانی را می بینیم. و به نوعی ، پایان کار آنها کمتر از یک روز طول کشید. Gillcrease می گوید جذابیت که وی در مجموع از 33 بسته موی بافته شده و انگشت های جادویی Shine N Jam For Braiders برای ایجاد مدل موی رنگین کمان در مدت زمان 19 ساعت استفاده کرد.

گرچه ممکن است 11 پا ترسناک به نظر برسد ، اما گیل کریس می گوید که او از سال 2018 با همان مشتری کار می کند تا هر سال بافت های جعبه رنگین کمان طولانی تر و طولانی تری ایجاد کند. از پنج فوت شروع شد و سپس در سال 2019 به هشت فوت ، هشت اینچ منتقل شد. او سال گذشته یک پای دیگر اضافه کرد تا آن را تا 9 فوت ، هشت اینچ تقویت کند و آنها در نهایت امسال به 11 فوت رسیدند.

ما از استعدادی که گیل کریاس دارد بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ایم. هر رنگ پر جنب و جوش برای این سبک زیبا و رنگین کمان رنگی کاملاً مناسب برای پراید و هر زمان که باشد ، یکپارچه با رنگ بعدی ترکیب می شود. نمی توان منتظر ماند تا ببینیم که این بافته های جعبه ای سال آینده به چه طولی می رسند. (شرط بندی های خود را روی 13 فوت قرار خواهیم داد.)


بیشتر بخوانید داستان های مربوط به جامعه کوئر:


اکنون جعبه گشایی ماه ژوئن را تماشا کنید جذابیت جعبه زیبایی:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>