این انگشتر به عنوان یک پالت کوچک برای آرایش و لاک ناخن شما دو برابر می شود

گلدشتاین که از برنج جامد ساخته شده و ساخته شده است ، نه تنها برای ماندگاری بیشتر از نمونه های سنتی خود ، بلکه برای تماشای آن بسیار جالب تر است. وی توضیح می دهد: “من می خواستم هنرمندان احساس اطمینان كنند كه وسایل آنها برای حمایت از خلاقیت هایشان وجود دارد و مانعی برای آنها ایجاد نمی كنند و در عین حال باعث می شوند هنگام استفاده از آنها احساس خاصی داشته باشند.”

گرچه Ring Artist Palette Ring با در نظر گرفتن هنرمندان حرفه ای ناخن و آرایش ساخته شده است ، اما دوستداران زیبایی در خانه که از استفاده از پشت دست خود برای مخلوط کردن محصولات مریض هستند ، می توانند از این ابزار استفاده عمده ای ببرند – و این خیلی زیباست که من نمی خواهم هرکسی را بخاطر خرید آن قضاوت نمی کنید فقط برای پوشیدن و تحسین کردن.

گلدشتاین می گوید که او قصد دارد به انتخاب ابزار لوکس خود ادامه دهد ، اما در همین حال ، می توانید برای خرید حلقه پالت هنرمند ، با قیمت 96 دلار به سایت arte.doublemoss.com مراجعه کنید. گلدشتاین همچنین می تواند اندازه انگشترهای ایالات متحده را از چهار تا 11 متناسب سازد. همچنین طلا و جواهر استاندارد بیشتری را با جواهرات Doublemoss طراحی می کند که می توانید در اینجا بررسی کنید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


اطلاعات بیشتر در مورد ناخن ها:


اکنون ، برنامه روزانه زیبایی یک آشپز حرفه ای را ببینید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>