اینولکس تیم رهبری را برای تمرکز بر تعالی تولید گسترش می دهد

اینولکس انتصابات جدیدی را برای تیم رهبری خود اعلام کرده است

اینولکس انتصابات جدیدی را به تیم رهبری خود اعلام کرده است ، به نام کوین هربنار ، VP Operations. آلانا اسمیت ، سرپرست سایت شارلوت ، ایالات متحده و تد Laarkamp VP ، زنجیره تأمین جهانی. ساختار رهبری پیشرفته نشان دهنده تمرکز شرکت بر تعالی در تولید و عملیات جهانی است.

دیوید پلیمپتون ، مدیر عامل شرکت اینولکس گفت: “آوردن تخصص اختصاصی به این مناطق از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا ما همچنان در سطح جهانی شرکت خود را مقیاس بندی می کنیم و از تداوم تأمین مشتریان خود در سراسر جهان اطمینان حاصل می کنیم.”

کوین هربنار ، عملیات معاون، برنامه ریزی و عملیات استراتژیک را برای تولید گل سرسبد اینولکس در شارلوت ، ایالات متحده هدایت خواهد کرد. Hrebenar یک پیشکسوت صنعت است ، و یک حرفه قوی در طول 35 سال در صنعت مواد شیمیایی تخصص دارد.

اخیراً ، وی به عنوان VP Operations ، R&D در Dooley Chemicals خدمت کرده است. Hrebenar از زمینه های خود در زمینه شیمی سطح و کلوئید و همچنین مدیریت بازرگانی برای ایجاد بستر تولید شرکت برای کارآیی و پایداری بیشتر استفاده خواهد کرد. تمرکز اصلی القای بهترین روش ها برای ایجاد فرهنگ ایمنی در سطح جهانی در سراسر شرکت خواهد بود.

آلانا اسمیت به سایت سرب ، شارلوت ارتقا یافته است. اسمیت نظارت بر تولید روزانه در تاسیسات تولیدی این شرکت در ایالات متحده را بر عهده خواهد داشت. او با داشتن بیش از یک دهه کار به عنوان یک رهبر EHS در Dow ​​Chemical ، تجربه گسترده ای در زمینه بهداشت و ایمنی محیط زیست (EHS) برای اینولکس به ارمغان آورد.

پیشینه اسمیت در شکل گیری استانداردهای بالاتر زیست محیطی و پایداری در اینولکس نقش مهمی خواهد داشت. اسمیت با گزارش دادن به کوین هربنار ، VP Operations ، تیم عملیات محلی را هدایت می کند و از توانایی تولید سایت اطمینان حاصل می کند.

تد Laarkamp VP ، زنجیره تأمین جهانی، برای ایجاد شبکه جهانی تدارکات تجاری در سراسر سازمان کار خواهد کرد. وی بر تولید منطقه ای این شرکت در برزیل و کره نظارت خواهد کرد و باعث پیشرفت در مدیریت و انبارهای موجودی کالا از جمله تدارکات و حمل و نقل در سراسر قاره آمریکا ، اروپا و آسیا خواهد شد.

از نظر فن آوری ، Laarkamp پلت فرم برنامه ریزی مورد نیاز مواد (MRP) شرکت را برای بهینه سازی تولید جهانی توسعه می دهد.

وی متهم به پیشبرد خرید مواد اولیه استراتژیک و پایدار و همچنین شفافیت بیشتر در مورد منشا مواد اولیه است.

پلیمپتون خاطرنشان می کند: “این افراد نسبت به عملیات تولیدی ما کاملاً آگاه و مشتاق هستند.”

“آنها با هم نیروی محرکه تحقق بخشیدن به چشم انداز ما به عنوان یک مبتکر کلاس جهانی و تولید کننده مواد پایدار گیاهی هستند.”

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>