اینولکس برای کل سبد محصولات خود گواهی حلال دریافت می کند

تأیید خلوص و کیفیت مواد تشکیل دهنده آن برای یک سبک زندگی حلال

اینولکس برای کل سبد محصولات خود گواهینامه حلال را دریافت کرده است ، مطابق با استانداردهای ترکیب ، ساخت و تولید که هنگام تهیه مواد اولیه برای مصرف کنندگان حلال مورد نیاز است.

Inolex در سال 2018 کل نمونه کارهای خود را به گیاهخواران و بدون ظلم تبدیل کرده و از این زمان تاکنون مواد تشکیل دهنده خود را برای تأمین نیازهای حلال تأیید کرده است.

دستیابی به نقطه عطف بعدی گواهینامه حلال بخش مهمی از سفر به سمت زیبایی فراگیر است. گواهینامه حلال همچنین ادامه مسیر اینولکس برای ایجاد شفافیت بیشتر در ارائه محصولات خود است.

برای صدور گواهینامه حلال ، مواد اولیه باید قابل ردیابی و مطابق با موازین شرع باشند. صدور گواهینامه از مواد اولیه اطمینان نهایی را به مصرف کنندگان می دهد که آنها می توانند اقدامات حلال را به روال مراقبت از زیبایی خود گسترش دهند.

لیزا گاندولفی ، VP بازاریابی گفت: “این وظیفه ما است که به مشتریان با طیف گسترده ای از فرهنگ ها و ایده آل های مراقبت از زیبایی خدمت کنیم.” “گواهینامه حلال نشان دهنده تمایل ما برای احترام به اعتقادات و استانداردهای فرهنگی است که بسیاری از مارک های تجاری و مصرف کنندگان نهایی ما به آنها پایبند هستند.”

طی چند سال گذشته ، اینولکس تمرکز خود را در مورد صلاحیت طبیعی بودن مواد تشکیل دهنده از طریق تأیید شخص ثالث بیشتر کرده است.

صدور گواهینامه حلال تضمین خلوص و کیفیت را برای مطابقت با شرع جامعه مسلمان فراهم می کند.

حسابرسی سالیانه برای بررسی خلوص مواد اولیه خوراکی ، کمکهای فرآوری ، محصولات تمیز کردن ، حمل و نقل و بسته بندی ، از جمله سایر محافظات ، توسط شورای اسلامی تغذیه و تغذیه اسلامی آمریکا (IFANCA) برای اطمینان از رعایت استانداردهای بین المللی مطابق با قوانین شرع انجام می شود . کارمندان اینولکس همچنین سالانه آموزش این استانداردها را خواهند دید.

گاندولفی گفت: “صدور گواهینامه حلال یک گام مهم برای ماست تا بتوانیم مواد با عملکرد بالا و پایدار را برای همه موارد مراقبت از زیبایی و سلامتی در دسترس قرار دهیم.”

“ما مفتخریم که این گواهینامه را با تعداد بیشتری از راستی آزمایی های شخص ثالث ، که شامل USDA BioPreferred ، COSMOS است ، در اختیار ما قرار می دهیم. NSF / ANSI: 305؛ و طبیعت. “

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>