اینستاگرام با ابزاری جدید با پیام رسان سوus استفاده می کند

ویژگی جدید از طریق سایت رسانه های اجتماعی با فیلتر کردن کلمات ، عبارات و شکلک های توهین آمیز ، کاربر را در برابر سخنان نفرت انگیز محافظت می کند

اینستاگرام فیس بوک ابزار دیجیتالی جدیدی را برای محافظت از مصرف کنندگان در برابر پیام های سو ab استفاده کننده از طریق کانال خود معرفی کرده است.

با روشن شدن ، این ویژگی پیام های مستقیم (DM) حاوی کلمات یا شکلک های توهین آمیز و توهین آمیز را فیلتر می کند و آنها را از گیرنده پنهان می کند.

این ابزار به طور خاص درخواست های DM را از مخاطبینی که مصرف کنندگان دنبال نمی کنند ، هدف قرار می دهد ، که طبق گفته اینستاگرام ، جایی است که اکثر کاربران پیام های توهین آمیز دریافت می کنند.

دانستن اینکه کلمات مختلف برای دیگران توهین آمیز هستند ، به عنوان بخشی از ویژگی اینستاگرام به مشتریان این امکان را می دهد تا لیست شخصی خود را از کلمات ، عبارات و ایموجی هایی که نمی خواهند در صندوق ورودی خود ببینند ، ایجاد کنند.

اگر کاربری تصمیم به باز کردن پیام فیلتر شده داشته باشد ، متن پوشانده می شود مگر اینکه برای کشف آن ضربه بزنند ، گزینه پذیرش درخواست ، حذف یا گزارش پیام وجود دارد.

roll-out توسعه فیلترهای نظر اینستاگرام است که از سال 2018 آغاز به کار کرده و نظرات توهین آمیز را پنهان می کند و به کاربر امکان می دهد تا شرایطی را که بینندگان می توانند درباره آنها نظر دهند انتخاب کند.

سایت رسانه های اجتماعی در بیانیه ای گفت: “این ویژگی جدید برای کمک به محافظت از شما در برابر درخواست های احتمالی توهین آمیز و توهین آمیز طراحی شده است ، در عین حال به حریم خصوصی شما احترام می گذارد.”

“تمام درخواست های DM که حاوی این کلمات ، عبارات یا شکلک های توهین آمیز است – چه از لیست سفارشی شما و چه از لیست از پیش تعریف شده – به طور خودکار در یک پوشه درخواست مخفی جداگانه فیلتر می شوند.”

این اقدامات جدید واكنش واكنشی به تصمیم فنومونون در رسانه های اجتماعی برای اعمال مجازات های سختگیرانه تر برای كاربرانی است كه از طریق سیستم عامل آن پیام های توهین آمیز ارسال می كنند.

در ماه فوریه ، این سیستم عامل تحریم کاربرانی را که ارسال DM سوive استفاده می کنند ، ارسال پیام برای مدت زمانی ممنوع می کند.

یک مجرم تکراری حساب او غیرفعال خواهد شد و حساب های جدید ایجاد شده برای رفع محدودیت های پیام رسانی نیز بسته می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>