ایسادا مرطوب کننده پروبیوتیک آرام بخش را معرفی می کند

مرطوب کننده پروبیوتیک Issada’s Calming Probiotic به راحتی بر روی پوست شما ظاهر می شود ، دارای کیفیت تسکین دهنده برای انواع پوست است اما به ویژه برای پوست مستعد آکنه ، قرمزی ، مانع ایجاد می کند یا مستعد حساسیت های دیگر است.

منطقی است که مرطوب کننده ای که به پوست شما نفوذ می کند ، و یک کوکتل غنی از مواد فعال طبیعی ، به علاوه باکتری های سالم را به بیوم پوست می رساند ، وقتی که اثربخشی به دست می آید ، سر و شانه ها بالاتر از سایر مرطوب کننده ها است.

مرطوب کننده پروبیوتیک آرامش بخش Issada روی پوست شما سبک است ، دارای کیفیت تسکین دهنده برای انواع پوست است اما به ویژه برای پوستی که مستعد آکنه ، قرمزی است ، مانعی ایجاد می کند یا مستعد حساسیت های دیگر است. این محصول پس از هرگونه درمان با میکرودرم یا لیزر یا لایه برداری ، محصول مناسبی برای پوست شما است.

به این لیست از مواد کاملاً متعادل و قدرتمند نگاه کنید:

شهد آگاو از مایع داخل گیاه آبی گاو. این نرم کننده ای است که در سراسر پوست قرار دارد و به حفظ رطوبت و جلوگیری از کمبود آب در پوست کمک می کند. ضد التهاب ، ضد میکروبی است و به عنوان ضد عفونی کننده طبیعی عمل می کند. در حالی که پوست شما را نرم می کند ، بلافاصله باعث کاهش خطوط و چین و چروک ها می شود.

پروبیوتیک لاکتوباسیلوس به عنوان یک ضد میکروب طبیعی با طیف گسترده عمل می کند و باعث تسکین و تعادل پوست می شود. به همان روشی که پروبیوتیک ها معده را آرام و آرام می کنند ، لاکتوباسیلوس نیز همین کار را برای پوست انجام می دهد. لاکتوباسیلوس دارای خواص درمانی است که به آرامش و راحتی پوست کمک می کند تا پوست خشک ، سفت ، حساس و تحریک شده را بلافاصله تسکین دهد.

صمغ آبی تاسمانی – یک گیاه بومی استرالیا است که سالها برای ضد پیری ، روشن کنندگی پوست ، کلاژن و الاستین استفاده می شود و به دلیل خواص ضد باکتری و ضد التهابی که دارد از آکنه جلوگیری می کند.

صمغ آبی تاسمانی از عناصر اصلی ترمیم و تقویت چهره است. مهم این است که این یک ماده ضد گلیکز است. گلیكاسیون یكی از دلایل اصلی پیری پوست است – كه عمدتاً در اثر یك واکنش شیمیایی به قند اضافی كه مصرف می كنیم و همچنین استرس اکسیداتیو و اشعه ماورا UV بنفش ایجاد می شود.

اسید سالیسیلیک – هیدروکسی اسید بتا (BHA) از پوست بید سفید گرفته می شود. سالیسیلیک به تنظیم چرخش سلول پوست کمک می کند و پوست را با منافذ تصفیه شده و پوستی شفاف رها می کند. در حالی که التهاب لکه های قرمز و درد را کاهش می دهد تا به روند بهبودی کمک کند.

مرطوب کننده پروبیوتیک آرامبخش Issada واقعاً به پوست شما نفوذ می کند تا لاکتوباسیلوس پروبیوتیک را در سطحی تحویل دهد که بیشترین سود را داشته باشد. یک آبرسان متعادل کننده میکرو بیوم ، تا 24 ساعت پوست شما را مرطوب می کند و باعث می شود پوست صاف و آرام شود.

قبل از آرایش از آن استفاده کنید – این به شما کمک می کند تا به یک برنامه یکنواخت برسید.

این مرطوب کننده هوشمندانه در یک پمپ بدون هوا بسته بندی شده است که اجازه نمی دهد از هوای خارجی وارد شود – از اکسید شدن محصول جلوگیری می کند و از یکپارچگی و قدرت فرمول اطمینان می یابد.

مثل همیشه ، محصولات Issada به دنیای ما اهمیت می دهند ، بدون خشونت ، بدون پارابن ، وگان و فاقد مشتقات کف و نخل. مواد اولیه قابل تجزیه هستند و بسته بندی آنها قابل بازیافت است. ساخت استرالیایی هم هست!

RRP: 67 دلار برای 50 میلی لیتر. برای یافتن نزدیکترین سهامدار یا سفارش خود به Issada.com مراجعه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>