ایسادا سرم جدید احیا کننده پوست B5 و B3 سوپرشارژ را راه اندازی می کند

این کنسانتره چند منظوره با کم آبی و پیری زودرس مقابله می کند

هنگامی که ایسادا یک محصول مراقبت از پوست ایجاد می کند ، آنها بر روی حل یک مشکل خاص تمرکز می کنند و برای تهیه یک محصول موثر کار می کنند. نیاسینامید و کنسانتره چند منظوره B5 Issada از نظر بالینی برای کمک به افراد دارای پوستی که روزاسه ، حساس (یا حساس) ، خشک ، آسیب دیده از آفتاب ، رنگدانه یا زخم های آکنه دارند ، کمک کرده است.

این کنسانتره چند منظوره با کم آبی و پیری زودرس مقابله می کند. استفاده از ترکیبی از B5 و B3 همراه با اسید هیالورونیک (ماده ای که به طور طبیعی در پوست یافت می شود) برای کاهش بیش از حد رنگدانه ، روشن و روشن و روشن شدن پوست ، کمک به محو شدن لکه های پیری ، یکدست شدن رنگ پوست و ترمیم DNA موجود در پوست توسط رادیکالهای آزاد آسیب دیده است.

این فرمول برای آبرسانی به پوست شما ، افزایش خاصیت ارتجاعی ، کاهش قرمزی ، آرامش پوست و نرم شدن چین و چروک پوست موثر است.

بصورت هوشمندانه در یک پمپ بدون هوا بسته بندی شده است که اجازه ورود هیچگونه هوای خارجی را نمی دهد – از اکسید شدن محصول جلوگیری می کند و از یکپارچگی و قدرت فرمول اطمینان می یابد.

مثل همیشه ، محصولات Issada به دنیای ما اهمیت می دهند ، بدون خشونت ، بدون پارابن ، وگان و فاقد مشتقات کف و نخل.

مواد تشکیل دهنده زیست تخریب پذیر بوده و بسته بندی آن قابل بازیافت است. ساخت استرالیایی هم هست!

RRP: 77 دلار برای 30 میلی لیتر. برای یافتن نزدیکترین سهامدار یا سفارش خود به Issada.com بروید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>