اوونیک برای دومین سال پیاپی جایزه پایداری هنکل را از آن خود کرد

Evonik موقعیت خود را به عنوان یک شریک تخصص پایدار برای صنعت مراقبت شخصی و نظافت با برنده شدن جایزه Henkel Sustainable برای دومین سال متوالی تقویت کرد

پلت فرم RHEANCE One Evonik از عناصر بیوسورفاکتانت سبز در چهاردهمین دوره جوایز سالانه Henkel ، که در یک رویداد مجازی بزرگ اعلام شد ، در گروه مراقبت از زیبایی برای پایداری شناخته شد.

سال گذشته ، Evonik همچنین برنده جایزه پایداری Henkel برای یک تهویه مطبوع جدید با تجزیه بیولوژیکی عالی شد که از مواد طبیعی و تجدید پذیر تأمین می شود.

بهبود زندگی انسان در مرکز بخش تغذیه و مراقبت از Evonik است. به عنوان خانه نمونه کارها در زمینه بیوتکنولوژی شرکت ، توسعه مواد زیستی پیشرفته که از فرآیند های تولید و منابع پایدارتر استفاده می کنند عامل اصلی نوآوری و رشد است.

خط تجاری Care Solutions شرکت Evonik همچنان با توسعه محصولات متمایز مانند RHEANCE One این اصول پایداری را نشان می دهد.

هنکل همچنین جایزه دوم Evonik را به عنوان بهترین عملکرد در زمینه تأمین و بهترین مشارکت در نوآوری اعطا کرد.

“ما افتخار می کنیم که به عنوان یک شریک بلند مدت برای هنکل و سایر مشتریانی که تعهد ما را برای استفاده از راه حل های نوآورانه مانند RHEANCE One به منظور توسعه بازار پایدارتر و محصولات با عملکرد بهتر مشترک دارند ، خدمت کنیم.” خط تجاری Evonik’s Care Solutions.

RHEANCE One یک پلت فرم مبتنی بر گلیکولیپید از بیوسورفاکتانت های سبز است که برای استفاده در برنامه های شستشو 100٪ قابل تجزیه بیولوژیکی است ، دارای خاصیت کف کننده و پاک کنندگی عالی است و برای پوست مطبوع و ملایم است.

RHEANCE One که با روشی کاملاً بیوتکنولوژیکی و طبیعی تولید شده است ، به مشتریان امکان می دهد محصولات زیبایی و مراقبت شخصی با عملکرد بالا ایجاد کنند که از بالاترین استانداردهای پایداری پیروی می کنند.

نمونه کارهای Evonik از ماده بیوسورفکتانتهای سبز با عملکرد طبیعی و با عملکرد بالا همچنین شامل REWOFERM SL است که برای استفاده در تمیز کردن منازل و سایر کاربردها طراحی شده است.

شرکت های برجسته

همچنین ببینید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>