اولین عطر دیجیتالی Worlds در قالب آثار هنری منحصر به فرد NFT بلاکچین رونمایی شد

آزمایشگاه های Look علاوه بر انتشار فیزیکی ، همراه با رایحه الهام بخش علمی-تخیلی با استفاده از داده های طیف ، Cyber ​​edp خود را به عنوان قطعات هنری نسخه محدود ارائه می دهد

Look Labs ، شرکت طراحی زیبایی مستقر در آلمان ، در حال تکامل بعدی عطر با قدرت فناوری بلاکچین است تا به مصرف کنندگان باهوش فناوری Cyber ​​Eau de Parfum خود را به عنوان یک عطر دیجیتال ارائه دهد.

این بو توسط هنرمند کانادایی Sean Caruso ساخته شده است و در ده قطعه هنری محدود NFT کدگذاری شده است – که مخفف کلمه “non-fungible token” است ، نوعی ارز رمزنگاری شده که نشان دهنده یک آیتم دیجیتالی منحصر به فرد مانند هنر ، صدا یا فیلم است – شکل داده های طیف استخراج شده با استفاده از طیف سنجی مادون قرمز نزدیک ، با هدف گرفتن آینده کالاهای لوکس برای نسل بعدی مصرف کنندگان زیبایی.

Caruso گفت: “من برای NFT از بسته بندی اصلی و بطری ادو پرفیوم Cyber ​​الهام گرفتم.

“من می خواستم یک عکس واقع گرایانه از بطری با برچسب روشن شده و داده های NIR به عنوان یک طیف سنج رنگارنگ ، به عنوان یک تضاد با بشقاب سبک Gigeresque ارائه دهم.”

با رایحه فیلم های علمی تخیلی و افزایش نقش فناوری ، هوش مصنوعی و نوآوری های پیشرفته علمی در زندگی روزمره مصرف کنندگان ، این عطر دارای جنس رایحه ای است که از نت های سر و قلب بخور انرژی می بخشد و به پایه ای از نت های چوبی ذرت و عنبر تبدیل می شود.

همچنین گفته می شود این رایحه به لطف الکترونیک چاپی تعبیه شده ، اولین عطری است که دارای برچسب روشن است. هر بطری دارای یک دکمه پاور است که با فشار دادن توسط کاربران با قرمز روشن می شود ، در حالی که نمادهای جهانی بازیافت و بازیافت به عنوان یک یادآوری برای محافظت از سیاره ما و افزایش آگاهی از چالش های زیست محیطی امروز در نظر گرفته شده است.

خوشبویی برای آینده

جوردن کتزاروف ، بنیانگذار شرکت ، گفت که هدف او ایجاد “رایحه نهایی لوکس و ترکیبی از صنعت سنتی با آخرین فن آوری مخرب” است.

کتزاروف گفت: “انتخاب با کیفیت ترین مواد و مواد ، یک مرحله ضروری در روند طراحی و ساخت یک محصول منحصر به فرد و اولین در نوع خود در بازار است.”

نسخه محدود NFT برای بطری مجموعه دار Cyber ​​edp با پرداخت هزینه اضافی قابل بازخرید است ، در حالی که کسانی که نسخه اول را خریداری می کنند نسخه ای را که سازندگان با نسخه های اضافی با وضوح بالا از آثار هنری امضا می کنند ، دریافت می کنند.

کاروسو اضافه کرد: “تحقیقات آزمایشگاه ها در مورد احراز هویت کالاهای فیزیکی با استفاده از فناوری NIR نه تنها دارای کاربردهای بی نهایت در دنیای واقعی است بلکه به هنرمندان این امکان را می دهد تا هنر دیجیتال منحصر به فردی را تجسم کنند ، که به عنوان NFT قابل استفاده است و با همتای فیزیکی خود ذوب می شود.”

عطر سایبر فیزیکی از 11 آوریل به صورت آنلاین در دسترس خواهد بود و مشتریان می توانند در لیست رها شوند اکنون در looklabs.com/cyber ثبت نام کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>