انتخاب مراقبت از پوست پائولا اکنون در Sephora فروخته می شود – جزئیات

آن دسته از شما که عاشق مجموعه قوی و کارآمد محصولات این محصول هستید انتخاب پائولا ممکن است به همان اندازه مجذوب این باشد که بدانید خرید آن بسیار ساده تر شده است. این نام تجاری اولین بار در sephora.com دیجیتال خود ظاهر خواهد شد 25 فوریه با 27 مورد علاقه طرفداران خود. شش محصول دیگر ، از جمله جذابیت ویرایشگر مورد علاقه Skin Perfecting 2٪ BHA Liquid Exfoliant ، از ماه آوریل در تمام فروشگاه های Sephora در دسترس خواهد بود.

هر کسی که ممکن است با Paula’s Choice آشنا یا تازه کار نباشد ، مطمئناً در معرض معالجه قرار می گیرد. این برند نه تنها چندین امتیاز کسب کرده است جذابیت بهترین جوایز Beauty and Readers ‘Choice Awards ، اما همین چند هفته پیش ، یک نسخه محدود 25٪ AHA و 2٪ BHA لایه بردار به فروش رسید و سپس لیست انتظار 11000 نفر را داشت. این محصول از آن زمان به یک محصول دائمی اضافه شده و یکی از شش محصولی است که ابتدا در فروشگاه راه اندازی می شود.

این که آیا هنوز در حال مرتب کردن روشهای مراقبت از پوست خود هستید ، یا اگر قبلاً آن را میخکوب کرده اید ، همیشه جای برخی پیشرفت ها وجود دارد. قطعاً می خواهید برخی از گزینه های Paula’s Choice را به ترکیب خود اضافه کنید ، از جمله برخی از محصولات تزریق شده با ویتامین C برای کاهش لکه های تیره و لایه بردارهای صورت برای صاف سازی و روشن شدن بافت.

در زیر ، ما تعدادی از موارد مورد علاقه خود را به عنوان نقطه شروع انتخاب کرده ایم ، که همانطور که قبلا ذکر کردیم ، همه در حال حاضر در سایت sephora.com موجود هستند.

یک لوله آبی روی زمینه سفید

درمان پاکسازی پاولا با قدرت پاکسازی منظم و روزانه برای پاکسازی پوست

تصویر محصول

تقویت کننده اسید هیالورونیک Paula’s Choice

پوست مستعد آکنه که تمایل به خشک شدن از مواد پاک کننده منافذ مانند پراکسید بنزوئیل را دارد ، درمان منظم پاک سازی روزانه پوست با قدرت منظم. در حالیکه آلانتوئین پوست را آرام نگه می دارد ، 2.5 درصد بنزوئیل پراکسید از شر دم آوری خلاص می شود.

هنگامی که مرطوب کننده روزانه شما به طور کامل جلوی خشکی پوست شما را نمی گیرد ، سعی کنید تقویت کننده اسید هیالورونیک همراه آن برای افزایش سطح آبرسانی پوست شما. علاوه بر غلظت بالای اسید هیالورونیک آبرسان در پایه فرمول ، سرامیدها نیز وجود دارند که به پوست در نگه داشتن رطوبت کمک می کنند و پروویتامین B5 که باعث کاهش قرمزی می شود.

تصویر ممکن است حاوی: بطری و شیکر باشد

Paula’s Choice Skin Perfecting 2٪ BHA مایع لایه بردار

تصویر محصول

سرم مجتمع + امگا Paula’s Choice

اگر یکی از محصولات Paula’s Choice وجود دارد که قبل از هر چیز دیگری عکس می گیرید ، آن را به بهترین قیمت تبدیل کنید لایه بردار مایع Skin Perfecting 2٪ BHA. پس از تمیز کردن ، آن را مانند یک تونر روی آن بکشید ، و اسید سالیسیلیک 2 درصد سلول های مرده پوست را از بین می برد ، منافذ پوست را از بین نمی برد و خطوط و چین و چروک های نرم را صاف می کند. برای درمان حتی عمیق تر ، اسیدهای چرب امگا را در لایه لایه کنید سرم امگا + کمپلکس در بالا برای کمک به تقویت سد پوست بنابراین رطوبت در آن باقی می ماند و رادیکال های آزاد مضر در آن باقی نمی مانند.

تصویر محصول

انتخاب پائولا The Unscrub

تصویر محصول

Paula’s Choice 10٪ Azelaic Acid Booster

دانه های جوجوبای زیست تخریب پذیر که در پایه ژل شیری مخلوط شده اند ، همان چیزی است که می دهد شستشو پاک کننده آرایش و پاک کننده پوست ملایم آن است. قبل از اینکه فرصت شکستگی مزاحم را داشته باشند ، از ایجاد مزاحمت جلوگیری کنید 10٪ تقویت کننده اسید آزلاییک. اسید آزالیک و اسید سالیسیلیک به حل شدن آلودگی ها و بقایای آنها قبل از تبدیل شدن به جوش کمک می کند ، در حالی که شیرین بیان جای زخم های آکنه را روشن و کاهش می دهد.

تصویر محصول

Paula’s Choice C15 Vitamin C Super Booster

تصویر محصول

انتخاب پائولا مقاومت در برابر مایعات آبرسانی روزانه و گسترده جوانان SPF 50

صحبت از ویتامین C ، C15 ویتامین C Super Booster دارای 15 درصد از ترکیبات روشن کننده پوست برای کاهش لکه های تیره ، به علاوه ویتامین E غنی شده با آنتی اکسیدان و اسید فرولیک برای محو شدن سریعتر لکه های تاریک. و آیا از همه روشن کننده های قوی که استفاده خواهید کرد ، فراموش نکنید که ضد آفتاب را در قسمت بالا قرار دهید – به خصوص اگر در طول روز از ویتامین C استفاده می کنید. مقاومت در برابر مایعات آبرسانی روزانه جوانان-SPF 50 فاقد روغن است ، بنابراین بر روی انواع پوست کار می کند ، همچنین به لطف چای سبز و عصاره دانه انگور ، از آنتی اکسیدان نیز محافظت می کند.

هنگامی که این محصولات (و 19 مورد اضافی) محصولات Paula’s Choice در تاریخ 25 فوریه به سایت sephora.com رسید ، آماده ارتقا seriously جدی بازی مراقبت از پوست خود باشید.


هنوز برای خرید بیشتر مراقبت از پوست دنبال هستید؟ این موارد دیگر را بررسی کنید جذابیت انتخاب ویرایشگر:


وقتی کارتان تمام شد ، برنامه 10 دقیقه ای زیبایی محافظت در برابر اشعه ماورا UV بنفش لیلی سینگ را تماشا کنید.

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>