امیلیا کلارک اکتشافات زیبایی همه گیر خود را به اشتراک می گذارد | مصاحبه

در طول یک سال گذشته در و خارج از قفل در لندن ، امیلیا کلارک وسوسه نشده است که همه موهایش را خرد کند یا آن را صورتی رنگ کند. حتی برای رفتن به سالن موی سر خارش ندارد. کلارک با خوشحالی با او به اشتراک می گذارد: “برنامه من این است که موهایم را به تنه ام رشد کنم – طولانی ترین موهای جهان” جذابیت همانطور که ما در مورد تمام راههایی که همه گیری بر روی زیبایی او بر بزرگنمایی تأثیر گذاشته صحبت می کنیم. “وقتی موهای خود را پراکسید می کنید و سپس آنها را می برید [a pixie]، من تازه آرزوی موهای بلند را داشتم. من قصد دارم آن را به سطح بعدی برسانم. من می خواهم موهای گلوریا اشتاینم را در حدود سال 1972 “.

کلارک برای حمایت از سفر رشد موهای خود ، بیشتر اوقات در خانه ماندن تنها با شستن موهای خود در هفته ، ماسک زدن و خشک شدن هوا استفاده کرده است. وی خاطرنشان كرد: “این موضوع مطمئناً به آن بازگشت كرده است.”

در بین روزهای دوش گرفتن ، شما می توانید بازیگر را بگیرید که روز را در یک “حمام گرم و گرم” خیس می کند ، که توسط شمع هایی با موسیقی کلاسیک پوشانده شده است. گاهی اوقات ، او به پادکست گوش می دهد یا با دوستانش جلب می کند. “دوستان من یادآوری صوتی زیادی انجام می دهند ، بنابراین من کارهای زیادی انجام می دهم [that] در حمام ، “کلارک اظهار داشت.

اگر کلارک یاد گرفته است هر چیزی از روزهای زندانی بودنش ، کاهش سرعت و وقت گذراندن او با کارهای عادی زیبایی است. در طول سال ها ، او اعتراف می کند که یک گیرنده برای یک برنامه منظم برای مراقبت از پوست بوده است – با این وجود ، پاک سازی مضاعف ، تونر و مرطوب کننده -. درمان های وقت گیر بیشتری ، مانند ماسک های ملحفه ای و دستگاه های خانگی ، اخیراً به رژیم کلارک راه یافته اند.

او می گوید: “من ماسک نوری قدیمی را که مثل سه سال پیش گرفتم ، گرد و غبار کردم.” “هر چند وقت یک بار بعد از استحمام ، مثل اوه می شوم ، شاید مقداری ماسک سبک بزنم و ببینم آیا فرقی می کند.”

تمایل به زیبایی مورد علاقه کلارک از سال 2020 به طرز شگفت انگیزی از تکنولوژی پایین برخوردار است: موج موج Clinique. اگرچه او سفیر جهانی برند است ، اما یک مورد معتبر و بی طرفانه را برای آن مطرح می کند. وی قبل از افزودن ساییدگی ماسک ، اتاق های گرم شده و سرمای منجمد هیچ لطفی به چهره او نکرده و توضیح می دهد: “پوست من در بهترین زمان ها خشک و تکه تکه است”. اما مرطوب کننده “درخشان” دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>