الیزابت آردن سوپ هه سوپرمدل چینی را به عنوان سفیر امضا کرد

او نقشی اساسی در گسترش نام تجاری در بازارهای زیبایی آسیا خواهد داشت

الیزابت آردن برند زیبایی متعلق به Revlon مدل چینی Sui He را به عنوان سفیر برند جهانی خود امضا کرده است.

وی که به عنوان یکی از برترین مدل های آسیایی شناخته می شود ، پس از ورود به صحنه بین المللی به عنوان اولین مدل آسیایی که افتتاح نمایشگاه طراحان آمریکایی را در مجموعه پاییز / زمستان رالف لورن در سال 2011 به دست آورد ، جایگاه جهانی پیدا کرد.

او همچنین دومین “فرشته” از نژاد چینی است که در نمایش مد ، که اکنون لغو شده است ، ظاهر شد.

برای الیزابت آردن ، او پیشگام توسعه استراتژیک آن در بازارهای زیبایی آسیا خواهد بود ، در مبارزات تجاری نام تجاری ظاهر می شود و آگاهی از حق رای دادن به نام تجاری برند را به منصه ظهور می رساند.

او گفت: “من از نظر قلب عاشق زیبایی هستم و همیشه طرفدار برند الیزابت آردن بوده ام.”

“مارک تجاری شبیه یک سبک لطیف و بی انتها است که من همیشه همراه با محصولات با کیفیت و زیبا که باعث احساس قدرت در زنان می شوند ، آنها را تحسین کرده ام.

“من افتخار می کنم که با چنین مارک میراثی شریک هستم و خوشحالم که نوآوری ها و تاریخچه غنی آنها را با زنان در همه جا به اشتراک می گذارم.”

از زمان ظاهر موفقیت آمیز برای رالف لورن ، 31 ساله برای مارک های Chanel ، Tom Ford ، Dior ، Alexander McQueen و Kenzo راه رفته است.

وی در حرفه زیبایی خود به عنوان سفیر زیبایی برای Shiseido و Tom Ford Beauty خدمت کرده است.

آوا هوانگ ، مدیر کل جهانی الیزابت آردن ، گفت: “پیچیدگی و زیبایی طبیعی بی زحمت Sui جهان را مجذوب خود می کند.”

“اعتماد به نفس و انگیزه او همراه با گرما و شعور او به طور یکپارچه با ارزشهای مارک الیزابت آردن همسو می شود ، و او را به عنوان یک زن کامل برای نمایندگی برند معرفی می کند که همچنان از میراث بنیانگذار ما در توانمند سازی زنان و ارائه نوآوری های لوکس و با عملکرد بالا برای آنها حمایت می کند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>