اشلی گراهام رشد موهای خود را پس از زایمان با سبک شرور باند مقایسه کرد – به عکس مراجعه کنید

اشلی گراهام کمی بیشتر از یک سال است که مادر است و در آن زمان ، او شخصیت کاملا صریح خود را در همه موارد پس از زایمان – شیردهی ، علائم کشش و موارد دیگر اعمال کرده است. یکی از سفرهای پس از بارداری که ما با اشتیاق دنبال آن بوده ایم ، پیشرفت گراهام در رشد مجدد برخی از موهایی است که پس از زایمان از دست داده است ، و او فقط در مورد اینستاگرام به روز رسانی خنده دارانه ای را ارائه داده است.

روز سه شنبه ، 2 مارس ، گراهام سلفی ای منتشر کرد که شاید در نگاه اول فکر کنید که او گرفته است آملیموی چتری کودک زیبا. اما حاشیه کوتاهی که در امتداد خط موی او مشاهده می کنیم در واقع رویش مجدد است – هرچند که گراهام به وضوح شوخ طبعی در مورد شکل ظاهری آن دارد.

این سوپرمدل در زیرنویس نوشت: “من ممکن است یک دختر باند نباشم اما می توانم یک شرور باند باشم (موهای نوزاد پس از زایمان !!! در اسلاید دوم ، او تصویری از بازیگر آناتول تاوبمن را به اشتراک گذاشت ، که در آنتاگونیستی به نام الویس بازی می کرد کوانتوم آرامش – و این کار را کاملا با برش کاسه سزار انجام داد. در اسلاید سوم ، گراهام برای تأکید بر شباهت های بین دو خط مو ، یک نمای نزدیک به هم را به اشتراک گذاشت.

دوستان و طرفداران این پست را دوست داشتند و با تجربیات و پشتیبانی خود نظر می دادند. Shereene Idriss ، متخصص پوست نوشت: “Lmaoooooooo U حداقل خوب به نظر برسد! من به نظر می رسید مثل یک گروه کر قبل از بلوغ هستم.” دیوید لوپز ، آرایشگر ، با این جمله روبرو شد: “این زندگی در ذهن من کاملاً راحت است!”

تابستان گذشته ، گراهام در یک توصیف بدون حمایت مالی گفت که او احساس می کند Kérastase Initialiste Advanced Scalp & Hair Serum واقعاً به خط موهای او کمک می کند ، و به نظر می رسد استفاده از آن ممکن است حتی در چند ماه گذشته پیشرفت بیشتری داشته باشد.

Kérastase Initialiste مخصوص پوست سر و مو

سرم پوست سر و موی پیشرفته Kérastase Initialiste

همانطور که ریزش مو پس از زایمان ممکن است ناراحت کننده باشد ، بسیار شایع و طبیعی است. کریستین کارلان گریوز که دارای OBGYN دارای مجوز هیئت مدیره است قبلاً گفت: “هنگامی که یک زن باردار است ، او دارای مقدار زیادی هورمون اضافی در بدن است ، از جمله استروژن.” جذابیت. “استروژن به ما کمک می کند تا از دست دادن موهای خود محافظت نکنیم. سپس هنگامی که او کودک را متولد کرد ، ناگهان در سطح هورمون تغییر می کند ، از جمله افت در استروژن. و این تغییر می تواند در بدن پاسخ دهد که ممکن است بر چرخه مو تأثیر بگذارد. “

خوشبختانه ریزش مو معمولاً موقتی است و همانطور که از اشلی گراهام مشاهده می کنید ، دوره رشد مجدد مزایای کمدی خود را دارد.


اطلاعات بیشتر در مورد اشلی گراهام:


اکنون اشلی گراهام را ببینید که 9 کار را که قبلاً هرگز نکرده امتحان می کند:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>