اشلند ماده موثری را که از پیری خوب برخوردار است از آلبوم Santalum راه اندازی می کند

عملکرد بیولوژیکی Santalwood از جنگل درمانی ژاپنی الهام گرفته شده است

اشلند یک ماده فعال جدید برای مراقبت از پوست معرفی کرده است که ادعا می کند برای ادعای پیرشدگی باعث نشاط و “درخشش” می شود.

بیو عملکردی Santalwood یک عصاره طبیعی از است آلبوم سانتالوم، با استفاده از CO فوق بحرانی بدست آمده است2 استخراج در استرالیا ، که پیری سلول سلول را کاهش می دهد و به کاهش آسیب آلودگی هوا کمک می کند.

همچنین این اولین عملکرد زیستی است که توسط این شرکت با استفاده از هوش مصنوعی ساخته شده است.

معاون بازاریابی و توسعه تجارت ، Biofunctionals و Naturals ، رئیس جمهور اشلند ، جوئل گفت: “Ashland مدتهاست که به دنبال برگزاری مراسم و روندهای باستانی است تا فن آوری های جدیدی را در زمینه مواد فعال برای مراقبت شخصی ایجاد کند که باعث افزایش کارایی محصولات و برنامه های مشتریان ما می شود.” مانتین

“برای اولین بار اشلند همچنین از هوش مصنوعی به عنوان نقطه شروع طراحی یک ماده تشکیل دهنده استفاده می کند.

“حل کنندگان علمی ما دریافتند که گیرنده های بویایی پوست با افزایش سن کاهش می یابد و Santalwood bifunctional برای مبارزه با روند پیری پوست و اطمینان از یکپارچگی محصولات و برنامه های مشتریان ما ساخته شده است.”

آن کلای ، مدیر بازاریابی جهانی ، اشلند ، افزود: “عملکرد جدید زیست ما از جنگل درمانی الهام گرفته است ، که یک روند نوظهور در سلامتی و سلامتی است ، همچنین در ژاپن به آن shinrin-yoku نیز می گویند.

“جنگلها اغلب مقادیر زیادی مولکول بویایی را که به عنوان ترکیبات آلی فرار جنگل (VOC) شناخته می شوند ، تحویل می دهند. چوب صندل VOC های جنگلی را تولید می کند که فقط با ترکیب مناسب ژنتیک و عوامل محیطی تشکیل می شود.

“عملکرد زیستی اشلند سانتالوود VOC های جنگلی انتخابی را از چوب صندل گرفته و گیرنده های بویایی پوست را نشان می دهد که با افزایش سن و آلودگی هوا کاهش می یابد.”

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>