اسکراب شگفت انگیز جدید Issada ، پوستی روشن و شفاف را از بین می برد

این فرمول ترکیبی از مواد ضد التهاب و آنتی اکسیدان است که برای ایجاد و محافظت از پوست کار می کنند

با ترکیب دانه های سلولزی زیست تخریب پذیر با مواد لایه بردار پویا ، اسکراب صیقل دهنده گلیکولیک 14٪ Issada پوست را تجزیه می کند – با از بین بردن سلول های مرده پوست ، به آرامی ظاهر می شود. نتیجه؟ منافذ پوست و پوستی صاف و با بافت ظریف و درخشان را تمیز کنید.

بله ، این یک لایه بردار قدرتمند است ، اما می تواند در انواع پوست استفاده شود. مثل همیشه ، ایسادا عصاره های گیاهی مغذی را اضافه کرده است تا فرمولی را جذب کند و برای پوست شما بهتر باشد.

این فرمول ترکیبی از مواد ضد التهاب و آنتی اکسیدان است که برای ایجاد و محافظت از پوست کار می کنند.

اسکراب پولیش ایسادا همچنین برای درمان موهای رشد کرده عالی است ، باعث ریزش مو پس از لیزر می شود ، می تواند برنزه شدن جعلی را برطرف کرده و پاهای پوسته پوسته را بازگرداند.

لیست مواد تشکیل دهنده را بررسی کنید و ببینید که چگونه ابرقدرت آنها با هم ترکیب شده و یک اسکراب صیقل دهنده ابتکاری را ارائه می دهد که کل ظاهر شما را روشن می کند.

گلیکولیک اسید – آلفا هیدروکسی اسید (AHA) اسیدی محلول در آب است که از قند حاصل می شود. گلیکولیک در حل کردن “چسب” بین سلولی که سلولهای پوست خشک و مرده را به سلولهای جدید پوست نگه می دارد ، کمک می کند تا سلول ها برعکس شوند و اجازه می دهد بقایای آن به راحتی پاک شود ، پوست جوان تر و جوان تر شده در زیر را نشان می دهد.

سالیسیلیک اسید – اسید بتا هیدروکسی (BHA) از پوست بید سفید حاصل می شود و به پاکسازی منافذ مسدود شده ، سلول های خشک پوست مرده و جوش های سرسیاه کمک می کند. با تنظیم گردش سلول های پوستی ، پوست را با منافذ تصفیه شده و پوستی شفاف می کند.

عصاره کاندونگ یک آنتی اکسیدان ، پاک کننده رادیکال های آزاد برای پوست و همچنین یک ماده ضد پیری است. رادیکال های آزاد مولکول های ناپایداری هستند که می توانند به سلول های پوست سلامت آسیب برسانند.

آلو کاکادو غنی ترین منبع طبیعی ویتامین C در جهان است. این آنتی اکسیدان قدرتمند به مبارزه با آسیب رادیکال های آزاد نیز کمک می کند. این ضد باکتری و ضد التهاب طبیعی است و حاوی اسیدهایی است که خاصیت ارتجاعی و مانع طبیعی پوست را بازیابی می کند.

توت یکی دیگر از آنتی اکسیدان های قدرتمند است که به جلوگیری از اکسیداسیون کمک می کند و همچنین رادیکال های آزاد پوست را که باعث التهاب می شوند و عملکرد طبیعی سلول را مختل می کنند ، خنثی می کند.

استات سلولز یک ماده لایه بردار قابل تجزیه بیولوژیکی ، دوستانه دریایی و از مواد معدنی گیاهی است و اثر “صیقل” را فراهم می کند.

دانه خیار گیاهی است گیاهی که سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی است. این باعث می شود که پوست صاف ، مرطوب و جوان شود. روغن دانه خیار ضد عفونی کننده بسیار خوبی است و مانع محافظتی پوست را محکم نگه می دارد و استحکام و کشش را بهبود می بخشد.

مثل همیشه ، محصولات Issada به دنیای ما اهمیت می دهند ، بدون خشونت ، بدون پارابن ، وگان و فاقد مشتقات کف و نخل. ساخت استرالیایی هم هست!

RRP: 52.50 دلار برای 150 میلی لیتر. برای یافتن نزدیکترین سهامدار یا سفارش خود به Issada.com بروید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>