اسکاچ پورتر با دور جدیدی از بودجه آماده گسترش بیشتر برند است

مارک مراقبت از مو و ریش متعلق به سیاه پوست ، با حمایت شرکت سرمایه گذاری خطرناک Stage 1 Fund ، پس از راه اندازی ایالات متحده در Target ، به رشد تجارت خود ادامه خواهد داد.

نام تجاری آراستگی مردانه Scotch Porter قرار است گام بعدی را برای تبدیل شدن به یک مارک جهانی در پی بسته شدن دور کامل بودجه ، به رهبری شرکت سرمایه گذاری خطرناک Stage 1 Fund بر دارد.

این برند در سال 2015 توسط Calvin Quallis تاسیس شد و امروزه طیف وسیعی از محصولات چند منظوره را برای ریش ، مو و پوست ارائه می دهد و مردان را هدف قرار می دهد که می خواهند با ترکیبات گیاهی بهترین و بهترین ظاهر را داشته باشند.

پس از اثبات ضربه به مصرف کنندگان به لطف روش متنوع خود ، پیوستن به تعداد فزاینده ای از مارک های مراقبت از پوست و مو که در سال گذشته توسط مردان سیاه پوست ایجاد شده و برای مردان سیاه پوست ایجاد شده است ، این مارک سرمایه گذاری را از شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز Stage 1 Fund جذب کرد پشتیبانی مالی و راهنمایی استراتژیک برای مارک های نوظهور ارائه می شود که گفته می شود رشد چشمگیری را نشان می دهد.

دیوید بارتولومیو ، شریک صندوق مرحله 1 ، گفت: صندوق مرحله 1 از همکاری با کالوین کوالیس و تیم اسکاچ پورتر بسیار هیجان زده است.

“اسکاچ پورتر با محصولات عالی نظافت مردانه به بازار آمده است که توسط مشتری قوی آنها در سراسر بازار و از طریق خریدهای مکرر این پایگاه وفادار مشتری ، تأیید شده است.

“نام تجاری آماده رشد منفجره از طریق توزیع قابل توجه در خرده فروشان ملی و کانال های DTC است.

“ما مشتاقانه منتظر همکاری و پشتیبانی مداوم خود از این برند شگفت انگیز از طریق مرحله 1 صندوق و تیم مرحله 1 هستیم.”

این خبر پس از گسترش Scotch Porter به ایالات متحده در سال گذشته ، راه اندازی در حدود 500 فروشگاه Target در سراسر کشور ، در حالی که همچنین دامنه محصولات خود را با یک خط مراقبت از مو اختصاص داده شده به انواع موهای موج دار ، موج دار ، گره خورده و مواج گسترش داده است.

بیشتر بخوانید درباره آخرین روند مراقبت از مردان در تجارت لوازم آرایشیگزارش اختصاصی در اینجا

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>