اسکار 2021: هالی بری با موی چتری کودک موهای بلانت کات باب را زد

توت هاله قبل از اینکه حتی فرش قرمز روی فرش قرمز بگذارد ، ما را از نگاه زیباییش دور زد جوایز اسکار 2021، از طریق داستانهای اینستاگرامی خود ، این بازیگر لحظاتی قبل از ظاهر خود تصویری نسبتاً جذاب را به اشتراک گذاشت: یک شلی از موهای خرد شده در تمام زمین پخش شد. این تصویر به تنهایی متقاعد شد که ما بری ظاهر جدید و شدیدی به موهای اسکار می بخشد – معلوم شد که ما نمی دانستیم که این برش جدید چقدر جدی است.

همانطور که بعداً از سفر خود به فرش فهمید ، بری اکنون صاحب افتخار یک صاحب سبک بسیار شیک ، بسیار آزارنده و بسیار مدل موی شیک میکروباب قسمت جلوی سبک جدید درست بالای چانه او قرار دارد ، در حالی که قسمت پشت کمی کوتاهتر است. و با دیدن اینکه بری هرگز از تجربه کردن ظاهر جدید نمی ترسد ، او کل چیز را با چتری های کوچک بچگانه ، که کمی به یک طرف فرش قرمز رفت ، صعود کرد. در اینجا نگاهی دقیق تر به باب جدید می اندازیم:

لس آنجلس ، کالیفرنیا – 25 آوریل: هالی بری در 93 امین جوایز سالانه اسکار در اتحادیه ایستگاه در 25 آوریل 2021 در لس آنجلس ، کالیفرنیا شرکت می کند. (عکس از Chris Pizzello-Pool / گتی ایماژ)استخر

قبل از اسکار ، موهای بری بسیار طولانی شده بود (دقیقاً فقط از طول شانه ها). با این اوصاف ، همه ما می دانیم که بازیگر با موهای کوتاه غریبه نیست – در واقع ، این سبک جدید کاملاً در خانه احساس می شود ، دقیقاً همانند پیکسی نمادین اوایل دهه 2000 او.

خوش آمدید به باشگاه موهای کوتاه ، هاله ؛ ما واقعاً خوشحالیم که اینجا شما را می بینیم


اطلاعات بیشتر در مورد زیبایی افراد مشهور:


اکنون ، یاد بگیرید که چگونه مانند یک فرد مشهور آماده فرش قرمز شوید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>