اسکارلت جوهانسون راه اندازی نام تجاری زیبایی را تأیید می کند

فعالیت بازیگر زن با پیشکسوت صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی کیت فاستر پیش بینی می شود که در سال 2022 راه اندازی شود

اسکارلت جوهانسون ، ستاره بزرگ هالیوود قرار است مشهور بعدی باشد که وارد حوزه زیبایی می شود.

یوهانسون که در حال حاضر در تریلر جاسوسی مارول در حال اکران در سینما است عنکبوت، در حال همکاری با شرکتهای نجفی با هدف معرفی نام تجاری لوازم آرایشی هنوز نامی نیست که در سال 2022 به بازار عرضه می شود.

این شرکت خصوصی سرمایه گذاری سابقه خوبی در زمینه تأمین مالی زیبایی افراد مشهور دارد ، زیرا با Pattern توسط Tracee Ellis Ross ، مراقبت های دهانی Moon Kendall Jenner و Florence by Mills کار کرده است ، که برای بازیگر ملی بابی براون نامگذاری شده است.

گفته می شود اولین سرمایه گذاری بین 5-10 میلیون دلار آمریکا است جنگ جهانی دومو گزارش می شود که یوهانسون و شریک زندگی او کیت فاستر ، که در بخشهای زیبایی Victoria’s Secret و Juicy Couture نقش رهبری داشته است ، به طور مداوم به بودجه دسترسی خواهند داشت.

یوهانسون گفت که هدف این برند ارائه “رویکردی شفاف و قابل دسترسی به زیبایی” است.

یوهانسون نقش بنیانگذار و رئیس شرکت جدید را بر عهده خواهد گرفت ، در حالی که و فاستر یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت است.

این بازیگر زن کارآفرین گفت: “من از کودکی مجذوب قدرت تحول آفرین زیبایی شده ام.”

“مادرم از همان اوایل نوجوانی علاقه به مراقبت از خود را در من ایجاد کرد. چند سال پیش ، با هدف ایجاد چیزی واقعی برای من ، یک قدم از معاملات زیبایی خود عقب نشینی کردم. نتیجه یک روش تمیز و قابل دسترسی به زیبایی “

تجارت لوازم آرایشی برای اظهار نظر با شرکتهای نجفی تماس گرفته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>