اسکارلت جوهانسون در سال 2022 خط مراقبت از پوست را راه اندازی می کند

در چند سال گذشته بسیاری از افراد مشهور در حال راه اندازی مارک های زیبایی بوده اند که به طور رسمی شوخی های مربوط به راه اندازی خطوط مراقبت از مو ، آرایش یا پوست برای افراد مشهور تمام شده است. اما هر از گاهی ، هیچ شوخی خواسته نمی شود ، زیرا نام تجاری جدید هدایت نام تجاری جدید را بر عهده خواهد داشت که ما واقعاً می توانیم از به اشتراک گذاشتن اسرار زیبایی هیجان زده شویم. این یکی از آن موارد است.

اسکارلت جوهانسون آخرین لیست کننده A است که آفتاب پر زرق و برق و بزرگ خود را به حلقه مارک زیبایی – مخصوصاً مراقبت از پوست – پرتاب می کند. مطابق با اعلامیه مطبوعاتی مشترک با جذابیت، ما می توانیم انتظار داشته باشیم كه این نام تجاری – با حمایت شركت های نجفی ، كه همچنین از Tracee Ellis Ross’s Pattern Beauty حمایت كرده است – در اوایل سال 2022 راه اندازی شود. یوهانسون به عنوان بنیانگذار و رئیس آن فعالیت خواهد كرد.

به غیر از این ، ما تاکنون اطلاعات کمی در مورد آن داریم ، از جمله اینکه در کجا در دسترس خواهد بود ، محصولات چه محصولاتی هستند یا اینکه خود مارک چه نامیده می شود. (ممکن است ما Scin را توسط Scarlett پیشنهاد دهیم؟ نه؟ در مورد Johansskin چطور؟ متاسفم.) با این حال ، Johansson آنقدر لطف داشت که بدهد جذابیت نقل قول اختصاصی درباره آنچه در دست کار است.

او می گوید: “من این برند را برای بالا بردن مراقبت از پوست تمیز و ضروری ایجاد کردم.” جذابیت. “این یک مارک تجاری برای هر کسی است که می خواهد با حداقل تلاش پوست خود را به بهترین شکل نشان دهد.”

جوهانسون با مارک های زیبایی غریبه نیست. نامزد اسکار و برنده تونی پیش از این چهره (و مو) L’Oréal Paris و همچنین یک مدل مشهور برای مجموعه عطرهای Dolce & Gabbana از The One بوده است. با این حال ، این اولین بار است که او فقط سفیر یک مارک زیبایی نیست – بلکه بنیانگذار و رئیس آن است.

وی در اعلامیه مطبوعاتی گفت: “چندین سال پیش ، من از معاملات زیبایی خود با هدف ایجاد چیزی واقعی برای خودم یک قدم عقب نشینی کردم ،” در ادامه اظهار داشت که او برای درگیری نزدیک با همه جنبه های شرکت.

جذابیت البته ، با در دسترس قرار گرفتن در چند ماه آینده ، جزئیات بیشتری را به اشتراک می گذارد – که در آن ما کاملا انتظار داریم که سایر افراد مشهور مارک های زیبایی بیشتری را اعلام کنند.


اطلاعات بیشتر در مورد مارک های زیبایی افراد مشهور:


اکنون برنامه 10 دقیقه ای زیبایی شبنم Grace VanderWaal را ببینید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>