اسکارلت جوهانسون برای راه اندازی نام تجاری زیبایی در سال 2022

فعالیت بازیگر زن با پیشکسوت صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی کیت فاستر توسط شرکت های نجفی تأمین مالی شده است

اسکارلت جوهانسون ، ستاره بزرگ هالیوود قرار است مشهور بعدی باشد که وارد حوزه زیبایی می شود.

یوهانسون که در حال حاضر در تریلر جاسوسی مارول در حال اکران در سینما است عنکبوت، در حال همکاری با شرکتهای نجفی با هدف معرفی نام تجاری لوازم آرایشی هنوز نامی نیست که در سال 2022 به بازار عرضه می شود.

این شرکت خصوصی سرمایه گذاری سابقه خوبی در زمینه تأمین مالی زیبایی افراد مشهور دارد ، زیرا با Pattern توسط Tracee Ellis Ross ، مراقبت های دهانی Moon Kendall Jenner و Florence by Mills کار کرده است ، که برای بازیگر ملی بابی براون نامگذاری شده است.

گفته می شود اولین سرمایه گذاری بین 5-10 میلیون دلار آمریکا است جنگ جهانی دومو گزارش می شود که یوهانسون و شریک زندگی او کیت فاستر ، که در بخشهای زیبایی Victoria’s Secret و Juicy Couture نقش رهبری داشته است ، به طور مداوم به بودجه دسترسی خواهند داشت.

یوهانسون ، که پیش از این به عنوان سفیر نام های لوازم آرایشی لوکس از جمله L’Oréal Paris و Dolce & Gabbana فعالیت کرده است ، گفت که این نام تجاری قصد دارد “یک رویکرد روشن و قابل دسترسی به زیبایی” ارائه دهد.

یوهانسون منصب بنیانگذار و رئیس شرکت جدید را بر عهده خواهد گرفت ، در حالی که فاستر از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت است.

این بازیگر زن کارآفرین گفت: “من از کودکی مجذوب قدرت تحول آفرین زیبایی شده ام.”

“مادرم از همان اوایل نوجوانی علاقه به مراقبت از خود را در من ایجاد کرد. چند سال پیش ، با هدف ایجاد چیزی واقعی برای من ، یک قدم از معاملات زیبایی خود عقب نشینی کردم. نتیجه یک روش تمیز و قابل دسترسی به زیبایی “

فاستر اضافه كرد كه “پلت فرم مارك تجاری این دو نفر متفاوت است و باند زیادی برای رشد و گسترش دارد” ، در حالی كه جهم نجفی ، بنیانگذار و مدیرعامل شركت های نجفی ، گفت كه شركت وی “از حمایت از مشتقه اسكارلت در كارآفرینی و. .. بنابراین برای آینده این شرکت بسیار هیجان زده است “.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>