اسلیک وودز در مورد تشخیص سرطان خود صحبت نمی کند – او در مورد زندگی صحبت می کند | مصاحبه

صحبت با وودز آسان است. اما یک چیز او نمی خواهد در مورد آن صحبت کند؟ سرطان پوست که پس از آنکه دندانپزشک در هنگام قرار ملاقات معمول متوجه لکه های مشکوک در دهانش شد ، تشخیص داده شد. بازمانده ملانومای 24 ساله آن را به پرسیدن کسی در مورد دلمه تشبیه می کند. “شما از کسی نمی پرسید ،” پوسته شما چگونه است؟ ” می دونی چی می گم؟ ” به اندازه کافی منصفانه بنابراین ، من می گویم ، “بیایید در مورد زندگی صحبت کنیم ، پس.”

این موضوع بیشتر در خانه چرخ اوست. “من فقط سعی می کنم بهترین سالهایم را زندگی کنم. فعلا اینجا هستم – تا وقتی نباشم اینجا هستم و بس.” وودز در حالی که اینجا است ، بیشتر روی پسر دو ساله اش ، سافیر متمرکز است. او با لبخند می گوید: “گاهی اوقات ، خودم را می گیرم که با پسرم مثل یک همسایه رفتار می کنم.” اما مسلماً غرایز مادرش او را تحویل می گیرد. “وقتی او را می بینم ، من [hug] او را بالا برد روی گونه های کوچکش مونچ کن. “او برای نشان دادن هوا هوا را بغل می کند.

وودز دو سال پس از تشخیص بیماری ملانومای مرحله III ، در خانواده ، دوستان و کارهایش سرمایه گذاری می کند (که شامل تحقیق درباره چگونگی تولید مارک CBD برای خودش). او تصمیم گرفته است شیمی درمانی را متوقف کند و حداقل تا زمانی که بتواند درمان جایگزین را کشف کند ، به دنبال بهبودی حشیش است. او به وودز می گوید: “این بخشی از زندگی است ، تو فقط این را می پذیری.” “شما با آن می جنگید. شیمی یک عوضی است. من فقط انصراف دادم.” و اشتباه نکنید – او از تصمیم خود راحت است.

اما وودز همیشه به گلدان تمایل داشت. او اخیراً برای مارک تجاری لوکس Jay Z ، شرکت مونوگرام ظاهر شده است و می توانید بگویید که او یک طرفدار قدیمی است. اما در کنار آن داروهای گیاهی ، وودز با تمرکز بر روی افرادی که در زندگی برای او مهم هستند از خود مراقبت می کند. او خود را با گذراندن وقت با پسرش و بودن در کنار دوستان و خانواده انتخاب شده خود محکم می کند. او به اشتراک می گذارد: “من در رابطه با دوستی بسیار خوب استعداد دارم. من در وفاداری غرق شده ام.

گتی ایماژ

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>