استیک های سایه دار درباره صورت Halsey سرگرمی را دوباره به آرایش می اندازند – مرور

به نظر می رسد که هر روز برای یک مارک جدید زیبایی که توسط افراد مشهور تاسیس شده است ، بیانیه مطبوعاتی دریافت می کنم. و بیشتر اوقات مجبور می شوم از مارک گفته شده بپرسم: چرا؟ این شخص در مقایسه با تیم گلم حرفه ای خود چه چیزی در مورد مو و آرایش یا مراقبت از پوست می داند؟ این نوع مارک های آرایشی معمولاً توسط افراد مشهوری پشتیبانی می شوند که ضرب های زیبایی می پوشند اما بندرت به من الهام می دهند که چیز جدیدی را با خودم امتحان کنم. بنابراین ، در عصری که تقریباً هر کسی می تواند یک شرکت آرایش یا مراقبت از پوست یا مراقبت از مو با منابع مناسب راه اندازی کند ، بازار می تواند با محصولاتی که مطمئناً از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند – بیش از حد اشباع شده باشد – اما بیشتر به نظر یکسان است ، فقط با نام ها و تصاویر بازیگران ، خوانندگان ، مدل ها و تأثیرگذاران مختلف که روی آنها مهر شده است.

وقتی اطلاعیه هالزی را خواندم درباره-چهره، با این حال ، من می دانستم که اوضاع فرق خواهد کرد. من مطمئناً آن چیزی نیستم که شما می توانید یک Halsey stan بنامید ، اما من از ابتدای کار موسیقی در مورد او مطلع بوده ام (به عبارت دیگر: من در Tumblr بودم). من ممکن است بزرگترین طرفدار موسیقی او نباشم ، اما من همیشه به عشق بی شرمانه آرایش او در طول سالها احترام گذاشته ام. آنچه او در موزیک ویدیوها ، فرشهای قرمز و جلد آلبوم خود می پوشد اغلب پررنگ ، رنگارنگ و انتزاعی نیست. او دائماً مرا وادار می کند که با چهره خودم چه کار می کنم ، و که چیزی است که من آن را به عنوان یک کاندیدای واجد شرایط برای بنیانگذار نام تجاری آرایش در نظر می گیرم.

برای هیچ کس جای تعجب ندارد ، انتخاب محصول About-Face با رنگ و بافتهایی در چهره شما بسیار زیاد است که بیشتر از آرایش سنتی می توان آنها را به رنگ انگشت تشبیه کرد. این به تنهایی در نگاه اول من را تحت تأثیر قرار داد ، اما بعد من تمام طیف را امتحان کردم و دریافتم که کیفیت محصول نیز تا حد اعتیاد به مواد مخدر مطابقت دارد جذابیت سردبیران در این مورد از من پشتیبانی خواهند کرد. ما هفته هاست که در موردش اسلک می کنیم). انتخاب یک محصول برجسته در میان موارد دلخواه من دشوار است ، اما موردی که می توانم بگویم بیشتر از آن استفاده خواهم کرد بدون شک چوب سایه.

نیکولا از چوب سایه About-Face در Acidic استفاده می کند.

Nicola Dall’Asen /جذابیت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>