استیک لومینایزر رنگی Joah Beauty تنها چیزی است که باعث می شود دیگر بیدار به نظر بیایم – بررسی

از آنجا که این پوشش بسیار کم است و دارای بافت سبک تری نسبت به یک پر است ، می توانم آن را در عرض چند ثانیه صاف و فقط با آغشته کردن آن به تمام صورت خود اعمال کنم (من هرگز نگران این نیستم که بیش از حد آن را مصرف کنم ، بنابراین آن را روی ضخیم و بدون دقت زیاد می خوابانم ، صادقانه بگویم). در آن زمان ، من می توانم از قلم مویی که در قسمت پایین چوب قرار دارد استفاده کنم – که از آن متنفر نیستم – اما ترجیح می دهم آن را با انگشتانم مالش دهم یا به یکی از برس های مخروطی کرکی خود برسم تا همه را مخلوط کنید. اگر کمی احساس اضافی کنم ، ممکن است رژگونه یا برنز بزنم ، اما چون گونه های گلگون من هنوز نمایان می شوند ، کاملاً لازم نیست و می توانم بخاطر وقت از آن بگذرم. و آنقدر شبنم است که هایلایتر کاملاً قابل بحث نیست.

با جلوه مرطوب و ظاهری Tinted Liminizer Stick ، ​​همیشه باید این نکته را بخاطر داشته باشم که هرگز کاملاً خشک نخواهد شد. اگر من آن را با خط چشم سنگین یا ریمل مژه و ابرو بزنم ، ممکن است کمی لکه دار شود. اما این چیزی نیست که برای آن طراحی شده است ، بنابراین من فقط بقیه آرایش خود را سبک نگه می دارم و هرگز نگران آن نخواهم بود. در حقیقت ، کمبود خشکی احتمالاً همان چیزی است که پوشیدن آن را در طول روز بسیار راحت می کند. صرف نظر از این ، من می توانم تمام صورتم را در عرض پنج دقیقه با این چوب انجام دهم و تفاوت بسیار محسوسی را در میزان بیدار نگاه کردنم – و در عوض ، چقدر بیداری احساس می کنم.

Stick Liminizer Stick Joah Beauty ، 16 دلار ، هم اکنون از طریق cvs.com در دسترس است.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


بیشتر محصولات مورد علاقه من:


اکنون ، نحوه استفاده از کانسیلر را مانند یک حرفه ای بیاموزید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>