استورم رید بر روی عنصر زیبایی مخفی شخصیت سرخوشی او | مصاحبه

بودن در بازیگران رضایت رید در میان شخصیت هایی که آرایش تخیلی دارند ، در حالی که دارای ظاهری کم فروغ و نوجوان هستند ، اعتراف می کند که کمی حسود بوده است. خوشبختانه شخصیت وی ، گیا ، آماده است تا در فصل های آینده نیز حال و هوای خاص خود را داشته باشد. هنگام تماشای فصل یک ، شاید متوجه نشده باشید که ناخن های گیا روش ویژه او در کشف زیبایی و بیان خود بوده است. رید قبل از اینکه دستانش را به دوربین روی بزرگنمایی بکشد ، می گوید: “ما اطمینان حاصل کردیم که او ظاهر ناخن خود را تغییر داده است. من مانند این ناخن ها را داشتم” ، و آکرلیک های درخشان و درخشان تزئین شده با صورتک ها ، ابرها و گل ها را نشان می دهد. “فقط آن جزئیات ریز و درشت است که شخصیت شما را آنگونه که هستند می کند.” اشاره های رید این تنها شروع چه چیزهایی است رضایتتیم برای آینده Gia برنامه ریزی کرده است.

عشق گیا به هنر ناخن علاقه شخصی رید به آن را از بین می برد. او دائماً در صفحه کاوش اینستاگرام و TikTok خود به دنبال الهام جدید است تا هنرمند ناخن خود را به ارمغان بیاورد. (او حتی ریمل های Sky High Mascara از میبلین نیویورک را دید و آن شب به خرید آن در CVS رفت ، اما فقط متوجه شد که آن را فروخته است.) وقتی جوان بود ، رید نشان داد که او نه چندان صبورانه روزها را شمرده است تا اینکه او سرانجام می تواند اکریلیک بدست آورد. رید به یاد می آورد: “من معمولاً از مادرم خواهش می کردم که آنها را بگیرد ، و او مثل” نه ، تو خیلی کم هستی ” “برای سیزدهمین سالگرد تولدم ، من توانستم اکریلیک های کوتاه و کوچک بدست آورم. سپس ، آنها به ایده هایی مانند [the nail art I have now]، اما من هرگز جرات نمی کنم بیش از این طول بکشم زیرا فقط فکر نمی کنم بتوانم عمل کنم. “نکات وی در حال حاضر یک اینچ خوب است ، بنابراین من کاملاً این تصمیم را درک می کنم.

همچنین در سن 17 سالگی ، رید آموخته است که هر بار که پوست از بین برود ، از او شکست نخورد ، خصوصاً اینکه او دارای پوستی مزاج و حساس است. او می گوید: “برک آوت ممکن است سخت باشد زیرا هیچ کس نمی خواهد یک برک آوت باشد. اما من یاد گرفته ام که از آن استقبال کرده و با آن کنار بیایم.” “من می دانم ، در دوران نوجوانی ، ما شروع به شکست می کنیم و در این زمینه واقعاً کاری نمی توانیم انجام دهیم. بنابراین من یاد می گیرم که عاشق شکست های خود باشم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>