استفاده از کدام دستگاه های مراقبت از پوست در خانه بی خطر است؟

اگر این باعث می شود کمی احتیاط کنید ، در یک شرکت افسانه ای هستید. “ترس من این است ، شما از کجا می دانید به کدام دستگاه ها اعتماد کنیم؟” از شرین ایدریس ، متخصص پوست در شهر نیویورک می پرسد. در برخی مواقع ، بازاریابی دستگاه ها با نظر پوست مغایرت دارد. وی به عنوان مثال از غلتک های در خانه احتیاط می کند ، مخصوصاً آنهایی که از نوع شیک و یکبار مصرف هستند. وی توصیه می کند 5-10 بار از غلتک در خانه استفاده کنید قبل از اینکه آن را خاموش کنید. در مقابل ، یک غلتک در خانه به صورت آنلاین فروخته می شود که حداقل هر 20 بار استفاده از سوزن ها را خاموش کنید.

چیزها حتی از سطح پوست ابری ترند. ادریس در مورد بیمارانی که ملاسما با استفاده از ماسکهای LED خانگی ، که با طول موج های مختلف نور را به انتهای مولکولی مختلف تابش می کنند ، داستان افسردگی استخوان را بدتر می کند: “آنها آنها را از آمازون خریداری کرده اند. بسیاری از مردم چراغ های معمولی را با لامپ های رنگی و تظاهر به LED بودن آن. ” عبارت جستجو “ماسک نور LED” در آمازون بیش از 2،000 نتیجه دارد.

مزایای LED درمانی – کاهش التهاب ، از بین بردن باکتری ها – تا زمانی که Neutrogena ماسک LED خود را در خانه راه اندازی کرده است ، کاملاً مستند شده است. جذابیت دو سال بعد ، نام تجاری داوطلبانه دستگاه را فراخواند “از احتیاط فراوان” ، زیرا از احتمال بسیار نادر آسیب دیدگی چشم آگاه شده بود. اما ماسک های مختلف LED در خانه توسط متخصصان پوست جشن گرفته می شوند: هارتمن مدل Peppy Co را به بیماران خود توصیه می کند. او فکر می کند تناسب خوب است و نتایج را دوست دارد.

برخی ممکن است استدلال کنند که آوردن فناوری مراقبت از پوست در خانه نتایج پایدارتری را فراهم می کند. درخشش عروس یک روز قبل از عروسی با یک روش درمانی میکرو جریان که در مطب متخصص پوست انجام می شود می تواند به سرعت حاصل شود ، اما ممکن است ماه عسل دوام نیاورد. یک گزینه دستی به شما امکان می دهد درمان های مکرر ، اگر قدرت کمتری داشته باشند ، برای حفظ درخشش. ادریس می گوید ، به ویژه ، میکرو جریان در خانه ایده بدی نیست. برق می تواند عضلات صورت را به صورت کشش موقتی قلقلک دهد و متخصصان پوست موافق هستند که میکرو جریان در خانه بی خطر است. ادریس می گوید: “غیر از پرچم های قرمز بزرگ – بیماری قلبی ، بارداری – اگر شما مایل هستید روزانه از آن استفاده کنید ، خدا رحمت کند.” اما او بندرت ، هرگز ، مریضی داشته است كه به اندازه كافی در انجام این كار كوشا باشد – و نه. “من ترجیح می دهم سالی یک بار Ultherapy داشته باشم و با آن تمام شوم.” (اولتراپی با استفاده از سونوگرافی صورت شما را بلند می کند و قیمت آن چهار شکل است).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>