استعداد لاواندی در مورد حفظ رفاه کارکنان برای کارگران از راه دور بحث می کند

گرچه با حرکت سریع به محیط های کاری دورتر ، منظور از اطمینان از رفاه حال کارمندان تغییر کرده است. بحث استعداد لاواندی

مدتی است که رفاه در محیط کار بخشی مهم از فرهنگ شرکت است. وقتی تغییرات در چند دهه اخیر را در نظر می گیرید ، اکثر مشاغل سرمایه گذاری کرده اند تا کارمندانشان چیزهایی را که اغلب کوچک است ، لازم کنند تا زندگی کاری آنها را به تجربه ای دلپذیر تبدیل کنند.

گرچه با حرکت سریع به محیط های کاری دورتر ، منظور از اطمینان از رفاه حال کارمندان تغییر کرده است. آنچه برای کارمندان مورد نیاز است ، نیاز به بازنگری در هر دو سوال اساسی دارد که منظور از رفاه هنگام کار از راه دور چیست و همچنین استفاده عملی از پشتیبانی.

نکته اساسی این است که کار در خانه یا در یک دفتر کار از راه دور با واقعیت اجتماعی و جسمی محل کار متفاوت است. بنابراین ، منطقی است که روشها و رویکردهای بهزیستی از بسیاری جهات متفاوت خواهد بود.

پذیرش محیط “در خانه” به عنوان مبنای اصلی پشتیبانی به جای تلاش برای انطباق روش های محل کار با روش های از راه دور ، احتمالاً بهترین روش است. برخی از الزامات پشتیبانی ممکن است هنوز نزدیک به عمل کنونی باشد. به دلیل شرایط دیگر ، مانند بهزیستی ذهنی و مدیریت رشد ، ممکن است کاملاً متفاوت باشد.

محیط کار فیزیکی هنوز مهم است

با تمجید ستودنی ، همه ما باید اطمینان حاصل کنیم که کارمندان با کار از راه دور کنار می آیند ، پایین آوردن اهمیت محیط کار آسان است.

کارگران از راه دور که پشت میزهای آشپزخانه نشسته اند یا با لپ تاپ هایی که به معنای واقعی کلمه روی لپ تاپ هایشان قرار گرفته اند ، در معرض خطر آسیب دیدگی کوتاه مدت و حتی آسیب دیدگی طولانی مدت هستند. کارمندان از راه دور باید در موقعیت کاری باشند که تا حد امکان به یک دفتر خوب تاسیس شده نزدیک باشد. دسترسی آسان به اطلاعات مربوط به وضعیت قرارگیری بدن ، نشستن خوب ، استراحت در ورزش و موارد دیگر ممکن است یک سرمایه گذاری ارزشمند باشد.

چگونه مردم با یکدیگر و فرد مناسب صحبت می کنند؟

این یک مشکل معمول برای کارگران از راه دور است. آموزش چگونگی برقراری ارتباط از طریق فناوری هایی مانند Teams یا Zoom به دیگران یک چیز است ، دانستن اینکه با چه کسی در مورد چیز دیگر صحبت کنید. شاید دایرکتوری ها و راهنماها را به روز کنید تا نشانه روشنی از اینکه در مورد مناطق خاص با چه کسی صحبت کنید ، داشته باشید.

هیچ راهی وجود ندارد که فقط به شخص کناری خود فشار دهید و از او بپرسید که آیا به پاسخ یک سوال سریع احتیاج دارید یا خیر ، و یک مشکل کوچک و مبهوت می تواند به یک مسئله واقعی تبدیل شود.

بهزیستی ذهنی حیاتی است

این یک منطقه است که در یک سال اخیر یا تقریباً مورد توجه واقع شده است ، و دلیل خوبی هم دارد. فشارهای اضافی ناشی از کار دور از محیط کار می تواند از این باور اشتباه باشد که ما “وزن خود را نمی کشیم” تا مشکلات واقعی افسردگی و اضطراب.

اگر می خواهید سلامت کلی داشته باشید ، یک برنامه بهزیستی ذهنی بسیار حیاتی است. بسیاری از مشاغل در کنار سایر اقدامات ، در فرآیند مدیریت تیم خود برای آگاهی از سلامت روان و آموزش “کمک های اولیه بهداشت روان” وقت می گذارند.

تمام نقاط گزارش و اعلام حضور

پیروی از نکته قبلی در مورد دانستن اینکه با چه کسی باید صحبت کنید ، توسعه این امر برای اطمینان از این است که نکات گزارشگری مانند بررسی سالانه ، اعلام حضورهای روزانه ، جلسات تیم و موارد مشابه به طور واضح مشخص شده و همانطور که انتظار می رود اتفاق می افتد.

اینها بعضی مواقع سنگهای لمسی برای گذشت زمان از کار در خانه هستند. اغلب می شنوید که مردم شوخی می کنند که “می دانستند سه شنبه است زیرا جلسه فروش اتفاق افتاده است” و موارد مشابه. هرچند یک نکته جدی در زیر این موارد وجود دارد. برنامه ها یادآوری کننده ای از نرمال بودن هستند و باعث انزوای کار از راه دور می شوند.

فعالیت های بهزیستی اجتماعی و مبتنی بر برنامه را تشویق کنید

وقایع کوچک و اجتماعی مهم هستند. چرا ناهارهای کار را روی بزرگنمایی ترتیب ندهید یا سیستم رفیق نداشته باشید؟ لیستی در حال رشد از برنامه های بهزیستی جسمی و روحی بسیار خوب در دسترس است که می تواند به تیم ها نیز پیشنهاد شود.

بسیاری از گزینه های دیگر برای تشویق رفاه هنگام کار از راه دور وجود دارد و جستجوی سریع در اینترنت برخی از ایده های خوب دیگر را به شما ارائه می دهد. مسئله اصلی کار از راه دور این است که دقیقاً همین است. از راه دور است هرچه بیشتر بتوان برای کاهش احساس انزوا تلاش کرد ، بهتر است.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>