از محصولات آرایشی بهره مند شوید آنها واقعی هستند! ریمل مگنت بهترین موردی است که من تاکنون استفاده کرده ام | مرور

به عبارت دیگر برس ریمل و خود فرمول از نظر جسمی مانند آهن ربا و درب یخچال به سمت یکدیگر جذب می شوند. از لحظه تماس این فرمول با مژه های شما ، آنها نیز به نوعی مغناطیسی می شوند و هنگام استفاده از آن ، به آرامی به برس می چسبند. یا همانطور که بل توضیح می دهد ، “هسته مغناطیسی موجود در برس ، فرمول را به خود جلب می کند و مژه ها را در حین استفاده به سمت بالا و خارج می کشد.”

جینجر کینگ ، شیمی دان لوازم آرایشی و بهداشتی می گوید: همه اینها به دلیل چند ماده اصلی کار می کند. وی توضیح می دهد: “اکسیدهای آهن عناصر اصلی مسئول خاصیت مغناطیسی هستند.” “علاوه بر این ، فرو فروسیانید فریک و فروسیانید فریک آمونیوم دارای اکسید آهن با بار مثبت هستند که می تواند خاصیت مغناطیسی را نیز افزایش دهد.”

نیروی آهنربا ظریف است ، بنابراین نمی توانید احساس کنید که کار می کند – اما می توانید بلافاصله نتایج را ببینید. من معمولاً وقت زیادی را صرف می کنم تا برس خود را به هر گوشه و گوشه چشم وارد کنم ، اما کشش مغناطیسی این فرمول در برابر برس ، همه اینها را برای من انجام می دهد. بنابراین نه تنها مژه های من بلندتر و پرتر از حالت نرمال به نظر می رسند ، بلکه در کسری از زمان می توانم آنها را از این طریق دریافت کنم.

و من حتی به آن اشاره نکرده ام دیگر نکته ابتکاری در مورد این ریمل: “پاک کن”. آیا شما هرگز برس ریمل مژه و ابرو را از لوله آن بیرون می کشید و فکر می کنید ، “گدای مقدس ، این خیلی زیاد است” ، بنابراین باید نیمی از آن را پاک کنید؟ برای آنها واقعی هستند! ریمل مگنت ، Benefit دهانه لوله خود را کمی کوچکتر از حد لازم کرد به طوری که هنگام بیرون کشیدن تمام محصول اضافی از برس را خراشیده می کند.

بنابراین هر بار که از آن استفاده می کنید ، برس به طور مساوی با مقدار مناسب ریمل پوشانده می شود. همچنین باید یادآور شوم که Benefit فناوری برف پاک کن و برس مغناطیسی خود را به ثبت رسانده است ، بنابراین بسیار بعید است که به این زودی ها شاهد عرضه ریمل های مشابه به بازار باشید.

نوشتن این عنوان در نهایت بی معنی است زیرا من حتی نیازی به شما ندارم که کدام چشم برهنه است و کدام یک از آنها واقعی هستند! ریمل مگنت روی آن. به هر حال ، برای چهره در حال استراحت متاسفم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>