ارائه دهندگان راه حل MSL بیستمین سالگرد خود را جشن می گیرند

20 سال موفقیت برای آزمایشات میکروبیولوژیک و کارشناسان نظارتی

سال 2021 یک تولد مهم برای MSL Solution Providers ، متخصص برجسته آزمایش میکروبیولوژی و تنظیم مقررات انگلیس است.

این شرکت در سال 2001 تأسیس شد و اساساً برای بازارهای لوازم آرایشی ، مراقبت شخصی و پاکسازی منازل تأسیس شد ، بازارهایی که امروزه همچنان در هسته اصلی کار آن قرار دارند. طی 20 سال گذشته ، این شرکت به تیمی متشکل از 32 نفر تبدیل شده است که 51٪ از شرکت را پس از انتقال آن به یک مدل مالکیت کارمند در سال 2019 مالک این شرکت هستند.

این شرکت به یک پایگاه مشتری در پنج قاره که شامل تامین کنندگان مواد اولیه ، تولیدکنندگان و صاحبان نام تجاری است ، خدمات می کند. این یک رویکرد یکپارچه و یکپارچه را ارائه می دهد ، در نتیجه محصولات و خدمات به سرعت ، با انطباق و مقرون به صرفه وارد بازار می شوند ، در حالی که هنوز بالاترین استانداردهای تست را تضمین می کنند.

متخصص در زمینه آزمایش میکروبیولوژیکی و انطباق نظارتی محصولات آرایشی و بهداشتی و مراقبت های شخصی ، MSL Solution Providers یکی از بزرگترین افراد مستقل است و اخیراً به صدها مشتری کمک کرده است تا برای Brexit آماده شوند و به آنها امکان ادامه تجارت پس از خروج انگلیس را می دهد.

این همچنین پیشگام VeganSure است ، یک راه حل منحصر به فرد برای آزمایش ، که جایگزین تمام مواد اولیه حیوانی با گیاهان یا گیاهان مصنوعی است که در مارک تجاری The Vegan Society ثبت شده است.

این شرکت به دلیل افزایش همه گیر Covid-19 به تقاضای فزاینده تولید مواد ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دست کمک کرده است. این یک ارائه دهنده خدمات کامل برای تمام نیازهای نظارتی و نظارتی است که به مشتریان کمک می کند محصولات خود را با مقررات جاری مطابقت دهند.

همچنین اخیراً خدمات جدیدی به لیست خود اضافه کرده است از جمله: اعتبار سنجی EN17272 برای ضد عفونی هوا توسط فرآیند خودکار و آزمایش EN18184 برای تعیین فعالیت ضد ویروسی محصولات نساجی.

آنجلا دیویس ، مدیر عامل و بنیانگذار ارائه دهندگان راه حل MSL اظهار داشت: “در لحظات مهم ، بازگشت به گذشته برای دیدن اینکه از کجا آمده ایم بسیار عالی است ، اما برای ادامه کار به همان اندازه مهم است – به همین دلیل ما به یک مدل مالکیت کارمند نقل مکان کردیم. من مطمئن هستم که کارهای اخیر ما آینده موفق و مستقلی را تضمین خواهد کرد که در آن ما همچنان به ارائه پیشنهادات عالی مشتری خود ادامه خواهیم داد. “

علاوه بر آزمایش آزمایشگاهی ، ارائه دهندگان راه حل MSL تعداد دیگری از رشته های مرتبط از جمله اثبات ادعا ، حسابرسی ، مشاوره و آزمایشات کاربر را فراهم می کند. تخصص آن شامل آزمایش ضد عفونی کننده و ادعای پشتیبانی از BPR می باشد و منحصراً خدمات نظارتی اتحادیه اروپا و انگلستان دارای اعتبار ISO9001 و همچنین دارای بیمه هستند. دارای اعتبار نامه UKAS شماره 4045 است.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.msl.io مراجعه کنید.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>