اختصاصی: Urban Decay مجموعه رسمی گریم شاهزاده خانم را با داماریس لوئیس راه اندازی می کند – مصاحبه

اگر می خواهید ، یک عکس از حفر کنید شاهزادهمجموعه آرایش الهام گرفته شده است. خط چشم دودی ، سایه چشم مخملی ، پودر پودر و موارد دیگر خانه ای در بسته بندی چرم طلاکاری شده پیدا می کنند – البته همه آنها را با رنگ بنفش امضا کرده و با “نماد عشق” تزئین کرده اند. با تشکر از زوال شهری و داماریس لوئیس ، مدل و رقصنده ای که از نزدیک با موسیقی دان فقید همکاری می کرد ، اکنون این دیدگاه به واقعیت تبدیل شده است.

با هم ، لوئیس ، Urban Decay و املاک پرنس در یک مجموعه گریم هفت قطعه به یادبود او و شاخص ترین کارهایش ، در یک نسخه محدود همکاری کرده اند. همانطور که داماریس می گوید جذابیت، هر یک از این محصولات به روشی متفاوت و کاملاً خاص تجسم کارهای پرنس است. وی توضیح می دهد: “عناصر اصلی موسیقی و شخصیت پرنس که Urban Decay به این مجموعه آورد ، از نظر من کیفیت ، قصد ، تمرین و مناسب نبودن است.”

داماریس که به “موسیقی سیاه” این هنرمند مشهور است ، بسیاری از کارهای پرنس را تحت تأثیر قرار داد ، اما او به همان اندازه برای او تأثیرگذار بود – به ویژه وقتی که صحبت از زیبایی و آرایش می شد. لوئیس به یاد می آورد: “پرینس هرگز به طور خاص در مورد زیبایی و آرایش به من یاد نداد ؛ بلکه به من نشان داد.” “او اطمینان حاصل کرد که من عبارت” من هستم “را می دانم و کلماتی که من انتخاب می کنم بعد از این عبارات در زندگی بیایند نیز همانند من بودند. من زیبا هستم یا زشت هستم. اگر تصمیم بگیرم هر دو من هستم.” او می گوید ، این ذهنیتی است که او هنوز هم هر روز با خود دارد.

در زیر نشان منحصر به فرد هر محصول در اینجا است Urban Decay x Prince کالکشن ، که می توانید به صورت جداگانه یا در طاق کالکتور با قیمت 250 دلار خریداری کنید.

U Got the Look Eye Shadow Palette ، 55 دلار

حسن نیت ارائه میدهد از مارک

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>