اختصاصی: Ariel Tejada آرایشگر 2 مجموعه برس آرایشی با مورف ایجاد می کند – مصاحبه

هر وقت تصویری از کایلی جنر را دیدید و فکر کردید “وای ، آرایشش شگفت انگیز به نظر می رسد” ، احتمالاً Ariel tejada (که ممکن است شما آنها را به عنوانMakeupByAriel بشناسید) برای این که از آنها تشکر کنید این هنرمند میکاپ مسئول بسیاری از زیبایی های ظاهری خود از اینستاگرام ، کمپین های لوازم آرایشی کایلی و رویدادهای فرش قرمز است (در واقع ، Tejada مرتباً از او به عنوان “موزه او” یاد می کند). همانطور که خودش می گوید جذابیت، بخش عظیمی از توانایی ایجاد یک نگاه خوب مانند او داشتن ابزار مناسب در دست است.

تجادا از طریق تلفن می گوید: “برس ها آرایش شما را ظاهر می کنند یا می شکند … زیرا اگر از برس های کمی خاردار یا سفت استفاده می کنید ، آنها تمایل دارند محصولی را که قبلاً روی پوست قرار داده اید منتقل کنند.” “این فقط روند آرایش شما را بسیار دشوارتر می کند.”

او تنها کسی نیست که این چشم انداز را دارد. او پیش از این به آرایشگر افسانه ای بابی براون تصدیق می کند: “من نمی توانم به اندازه کافی تأکید کنم که ابزار مناسب به اندازه آرایش واقعی در به دست آوردن ظاهری که می خواهید مهم هستند.” جذابیت.

با کمک مورف، Tejada به تازگی خط رویایی خود را برای برس های آرایشی ایجاد کرده است ، که می توانید برای خود خریداری کنید تا 27 مه. مجموعه برس Morphe x MakeupByAriel شامل 19 برس و یک اسفنج مخلوط کننده است که برای خرید از طریق دو مجموعه مختلف ، طراحی و تنظیم شده موجود است برای صورت و چشم توسط خود تجدا

ما می دانیم ، که بسیار برس آرایش. برخی از موارد برجسته مجموعه ، کارهایی که انجام می دهند و معنی آنها را در زیر انتخاب کردیم. او به جزئیات جزئی هر یک ، از جمله دسته های بژ مخروطی و موهای فوق العاده نرم ، دستی داشت.

قلم مو کانسیلر دو منظوره A19

حسن نیت ارائه میدهد از مارک

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>